Aile Planlaması İlk Gece Hamile Kalma İhtimali

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bence en ideali doğum kontrol hapı kullanmak ilişkiye girmeye başlamadan iki ay önce başlıcaksın sonra ilk gece yi atlattıktan sonrada bırakır kullanmazsın hem senin için rahat olur hem eşinin bu kadar basit mutluluklar...

ilk gece hamile kalma ihtimali normal iliski oldugunda diger zamanlarki olan ihtimal ile ayni onu anladim da.
ilk gece tam anlamiyla iliski olmayacak kan geldigi an iliski sona eriyo zaten, ilk oldugu icin, dolayisiyla bosalma gerceklesmedigi icin spermin vajinaya girmesi imkansiz bu durumda hamile kalma ihtimali sifira inmis olmuyormu?
yaniliyormuyum beni aydinlatabilirmisiniz?

merhaba;
konu açılalı baya olmuş ama belki başka biri okur diye yazayım dedim,ben zarın tam olarak yırtıldığı gün hamile kaldım,aslında ilk seferde diyebilirm

Ben ilk iliskide hamile kalmistim canim ama dugunumde adetim bitmek uzereydi adetten sonra hemen girersen cabuk kaparmis dogru vallahi evlndm evliligimi yasamadan 33. Gun hamileydim :)

merhaba
ilk ilişkideki acı oranı nedir
ne yapmam gerekiyor?
korkuyorum

merhaba
ne yapmam gerekiyor?
korkuyorum
Merhaba. Öncelikle samimi söylemek gerekirse bir miktar acı oluyor. Yani en azından ben yaşadım. Şuan 8 aylık evliyim ve şimdi anlıyorum ki tamamen kendimi sıkmaktan, kasmaktan yaşamışım acıyı.. rahat olmayı başarabilirsen acı falan kalmıyor. Eşinin tutumu da çook önemli tabi. Ben eşim sayesinde bugünlere geldim yoksa şimdiye vajinismusla uğraşıyor olabilirdim...

cevabınız için tşk derim.bende 8 aylık evliyim

merhaba
ne yapmam gerekiyor?
korkuyorum
Canım ben evleneli neredeyse 2 yıl olacak.

Hiçbirşekilde ne korktum ne heyecan yaptım hiçbir duygu yoktu ben acicağını düşünmedim.

Dayanılmaz bir acı değil şahsen biraz acıyor evet kimseninki acımıyor diye birşey yok ama korkulacak kadar değil kendini rahat bırak hiç düşünme zaten ilkten sonra geçiyor

cevabınız için tşk derim.bende 8 aylık evliyim
Kuzummm madem evlisin ne olur zehir etme kendine bu güzel günleri. Tadını çıkarmaya bak, acıyı kafandan atmaya çalış. Biz bebek istiyoruz doktora gittik 2ay önce. Alttan muayene etti ve girişin dar acı bu yüzden olur dedi. Bol bol kayganlaştırıcı kullan dedi. Ben kullanmadım ama sen bi dene faydasını görürsün inşallah

Bu psikolojik bir olay. Herkes vajinismus olacak diye bir şey yok tabi. Ama daha ne kötü hastalıklar var

Yani vajnsmus olmadım diye sevinip başka hastalığa yakalananlarda var

benmde regl geçen hafta bitti
yani yapsam kesin kalırım allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…