ilk dişler

zeynep berru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
12
0
kızımın iki dişi birden çıktı çok şükür bi sıkıntımız olmadı bu arada aylık kontrolümüzde doktorumuz kızımın vajina deliğinin küçük olduğunu, bu durumun ileride adet olurken sıkıntı yaratabileceğini söyledi ve ovestin isimli bir krem verdi şimdi kullanıyorum bakalım inşallah bi opersyona gerek kalmaz sizler de dikkat edin doktorunuza muayene ettirin

maşallah cnm ya ne güzel ilk dişler sorunsuz bir şekilde çıkmış benim kızım da sürekli salya ve el ağızda geziyor fakat tık yok...

benim oğluunda diş etleri kabarmaya başladı hatta geçen hafta 2-3 gün ateşlendi ishal oldu birde huysuz allahtan şimdi iyi ama dişler çıkana kadar ara ara devam edermiş bunlar

Walla kizlar ben diş döneminde yaşanan enfeksiyondan korkuyorum umarim olmazzzz diş dönemi hassas, vücut mikroplara daha dirençsiz oluyormuş

arkadaşım kremi kullanmadan bir çocuk uzmanına daha göstermeni tavsiye ederim söylediğin kremin yan etkileride var...

içerisindeki etken madde östrojen türevi, malum yan etkileri bol ilacın prospektüsündende bakabilirsin, ama uzman hekim uygun görmüşse mutlaka bir bildiği vardır benim söylemek istediim bir doktora daha danışabilirseniz belki başka bir alternatif sunar yada kesin çözümü bu ilaçsa içiniz rahatlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…