ilk denemede hamile kalanlar...

gulsah84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
244
206
arkadaşlar merhaba,
biz 8 aylık ewliyiz artık bebek sahibi olmak istiyoruz Allahın izniyle. Bu ay çalışmalara başladık :) en son mayıs 15te hastalanmıstım. sizce bir sonraki hastalığıma kaç gün kalaya kadar deneyebiliriz ve 1 gun ara ver diğer gün dene mantıgı dogru mudur?
karar verdikten sonra 1 ay beklemek bile insanın gözunde büyüyor inşallah hepimiz hayırlısıyla ilk ayda hamile kalabiliriz!!

inşallah ilk ayında hamile kalırsın
genelde gün aşırı ilşki tavsiye ediliyor seninde dediğin gibi
yumurtlama günlerin en önemli günler

aminnn inşallah!!!
uff bi de interneti karıstırıyorum ya sürekli bir sürü değişik şey okuyorum işte ilişkiden sonra 1 saat belde yastık bekle, diz dirsek ilişkisi gebelik için en uygunu falan...
hamile arkadaslar deneyimlerini paylaşabilirler mi? acaba bunları uygulayarak mı hamile kaldılar!?? :çok üzgünüm:

internete hiç bakma cnm.Allah vericekse her koşulda olur.bak ben pkoluyum aşırı kiloluyum ve ikinci ayda gebe kaldım.ne bekledim ne belime yastık fln koydum.eskiden annelerimiz böylemi hamile kalmışlar sanki.bizler biraz abartıyoruz bence.Allahım herşeyin hayırlısını versin,gönlüne göre versin

canım bnde 2 yıllık evliyim bebek düşündüğümüzün 2. ayında kaldım bnde ama sadece ayağımın altına yüksek bi yastı koyup drmuştum..

inşallah sende en kısa zmanda kalırsın hamile

ben de 2.ayın denemelerindeyim canım..annem mesela bana 3.ayında hamile kalmış yani öyle hemen ilk aydan hamile kalınacak diye bir şey yok...bir de gülşahcım cok haklısın karar verince bir ay bile uzun geliyor istiyoruz ki hemen olsun azıcık sabır inş.yakında kavuşacagız..bu yöntemlere gelince yastık bana mantıklı geliyor çünkü spermin çoğu akıp gidiyor ziyan etmemek lazım:)

Bizim ilk denememiz adetime 2 3 gün kala olmuştu.ıkinci denememizde hamile kaldım :CüvCüv:

ben ilk gebeliğimde ilk denemede hamile kaldım, ama tutmaz zaten diye düşünüyordum, öyle özel bişey yapmamıştım. maalesef 5 haftalıkken düşürdüm.

şimdi 2-3 aydır deniyoruz, inşallah bu ay tutmuştur bebeğim...

ayyy çok teşekkürler arkadaşlar moral oldu gerçekten. ben de 14-15i gibi regl olcam yani hayırlısıyla hamile kalmışımdır da regl olmam :) kaçına kadar deneyebiliriz sizce? ya bi de çalıısıyorum ben mecbur duş alıyorum çok bekleyemeden sizce ne kadar süre beklesem yeter duştan önce?

Kızlar bende sat 18 mayıs ve ilk denemede hamile kaldım.zaten 2 kez ilişkiye girdik yumurtlamaya 3 gün kala ve 1 gün kala.Şimdi 4 haftalık hamileyim.Allahım isteyen herkese nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…