Makyaj Ürünleri ilk defa

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ayla987

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2012
29
1
merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var :)
Normalde hiç makyaj yapan biri değilim ve hiç beceremiyorum .Ama artık öğrenmem lazım sanırım :KK70:
İnternetten bir sürü video izledim bir sürü ürüne baktım ama iyice kafam karıştı çünkü hiçbir şey bilmiyorum. Artık hem kıyafet hem makyaj açısından kendime göre bir tarz oluşturmak istiyorum. Şimdiye kadar ne giydiğimi hiç takmazdım ama bazı şahıslar nedeniyle artık buna önem vermeye karar verdim :KK70:
Benim sizden ricam ilk defa makyaj yapacağımı düşünerek bana ürün önerisinde bulunabilir misiniz? Çok pahalı olmazsa sevinirim tabi :KK1:
bu arada söylemeyi unutmuşum 18 yaşındayım

Son düzenleme:
Asırı makyaj yapmanı önermiyorum cildi erken yaslandırır. Hele ki fondoten hic kullanma...Zaten yasın kücük asırı makyaj yaparsan az sonra gösteriye cıkacak boyanmıs 23 Nisan cocuguna dönersin, komik durur.

Önce kasın bıyıgın varsa aldır, kuaför alınca iyice bak ögren...Cıkan yerlerden kendin al sonrasında...Kendi işini halledemeyen kadına kadın denmez böyle seylerde. Sonrasında bıyıgın için bir kac liraya satılan yay gibi bir ailet var, genelde bir miilyoncularda olu cin malı oldugu için. Cok kullanıslı oluyor onlar.

Rimel golden rose cat walk mascarasını öneririm.

Allık avonun top allıklarını öneririm ben sana...Biraz pahalı ama senelerdir kullanıyorum ben bitmedi. Bir bronz bir de pembe allıgı var bende avonun, senin için önerim pembe tonundaki.

Göz kalemi kullanabilirsin, en yumusak olan benim hosuma giden avonunki gene. Döndürünce ucundan gelenler var, onlardan degil de kalem kullanırsan daha bereketli oluyor.

Avonun makyaj ürünlerinin fiyatı hem uygun oluyor hem de kaliteli oluyor genel olarak, cilt bakım ürünleri tırt ama. Cilt bakım ürünlerinden önerim neutrogena ve rosense.

Böyle...

anladım çok teşekkürler peki kapatıcı için ne kullanabilirim bb kremi söylediler ama onun hangisini alsam bilmiyorum. Bir de rimeli sürdükten sonra kirpiklerim dökülüyor böyle olması normal mi :KK70:

anladım çok teşekkürler peki kapatıcı için ne kullanabilirim bb kremi söylediler ama onun hangisini alsam bilmiyorum. Bir de rimeli sürdükten sonra kirpiklerim dökülüyor böyle olması normal mi :KK70:
Normal değil, kullandığın rimelin kalitesi de önemli. Loreal mıss manga öneririm.

Gratislerde satilan bb krem var zannedersem pure beauty ismindeydi. Cok pahali degil.

Yasin cok genc hic agir makyaja ihtiyacin yok hafif bir allik, acik renkli hatta parlatici ruj goz kalemi ve rimel ile mukemmel gorunecegine eminim

X