ilk defa seyahat sıkıntı veriyor

doras

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2008
266
2
arkadaşlar merhaba!!!hapinize iyi hafta sonları diliyorum öncelikle...benim de bir derdim var işte...gerçi okuyunca böyle bir dert mi olur diye düşüneceksiniz ama gelin bir de bana sorun...benim ikizlerim var ,11 aylık oldular...çok meşekkatli bir gebelik dönemi geçirdim,zorluklar yaşadık bir hayli...hamile kalmadan önce eşimle çok sık seyahat ediyorduk,eşim gezmeyi çok seven bir kişi...fakat gebelik,doğum ,çocuklar derken biz hiçbir yere gidemedik yaklaşık 2 yıl boyunca,zira ben bebeklerimi bırakıp gidemiyorum...şimdi tutturdu yılbaşında 5 günlük bir yurtdışı gezisi diye...annem destek oluyor bana -kızım lütfen git ben bakarım çocuklara diye...ama ben çok sıkıntıdayım arkadaşlar ...onlardan ayrılamıyorum,ya bana bişey olursa oralarda,yavrularım annesiz kalır diye saçma da olsa düşünüyorum bunları...eşimle de huzursuzluk yaşıyoruz tabii bu arada...ne olur bana bir yol gösterin...annem de çok kızıyor bana -böyle giderse eşini kaybedeceksin dikkat et diye söyleniyor...o da haklı işte...teşekkür ederim sizlere şimdiden,bana ışık tutacaksınız...sevgiler...

saçma düşünmüyorsun tatlım, her anne senin düşündüklerini düşünür ama hayatımıza evlatlarımızın başından ayrılmayarak devam edemeyiz....Allah a emanetiz hepimiz, yüreğini serin tut tatlım her anne senin hissettiklerini yaşar ve aynı acıyı çeker ama hepimiz de içimiz de sindirmeye çalışışarak hayatlarımıza normal olarak devam ederiz

Canım açıkcası benim çocuğum yok. Ama olsaydı 11 aylık 2 tane çocuğu anneme bırakıp yurtdışına gidemezdim. Eşin neden biraz daha sabretmiyor. Çocuklar onunda çocuğu sonuçta...
O ne düşünüyor gönlü rahat mı bırakırken çocukları?????????

İçini ferah tut. Bak annende yardımcı olacak bakarım diyormuş.
Hepimiz can taşıyoruz olacak olduktan sonra bize yazıldıysa o oturduğumuz yerde de olur. :teselli:

Şimdi ben bir anne değilim fakat sizi anlamaya çalışacağım;
Çevremden duyduğum kadarı ile bazı kadınlar doğum yaptıktan sonra tüm varlıklarını
çocuklarına bahşediyorlar;fakat unutmayalım bu dnya sadece çocuklaırmızdan ibaret değil
Eşlerimiz var bizden ilgi isteyen..ilgi bekleyen..
sonuçta aile iki kişilik bir kurum değil
Anne-baba ve çocuktan oluşur
Hiç bir tarafa çok daha fazla alaka gösterilmemeli diye düşünüyorum
Eşiniz hamileliğinizde ve doğumunuzun ilk sıralarında yeterince anlayış göstermiş sanırım
Bazı şeylerin de düzene konduğunu düşünüyor ki size böyle bri teklif getirmiş
Sonuçta çocuklaırnız onun da çocuğu.
Bence kafanızda kurmayın başka şeyleri
Gidin..bakacak kimse de varmış nasıl olsa :kahve:

bencede git..
çocuklarını önce allaha, sonra annene emanet et git...
senin içinde eşin içinde çok iyi bi deşarj olur...

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim tekrar...çok mantıklı düşünüyorsunuz...artık binbir dua ve allahıma sığınmayla ,gidicem galiba...umarım herşey yolunda gider...sizler de bana yol gösterdiniz,inanın etkili oluyorsunuz karar vermemde...sevgiler...

ah ah benim de annem dese bakarım çocuklarına sen git yeminle 1 dk. durmam. Ama maalesef ayrı şehirlerdeyiz.

gönül rahatlığı ile git kocanla bir güzel tatil yapkaydirigubbakcemile
sen şimdi orda bebeklerim diye ağlaya sızlana kocanın burnundan da getirmeye kalkarsın tatilinizi:mymeka:

e kocan ne dese haklı o zaman ona göre:eek:klava:

bak kocanı bunaltmaya kalkma oralarda döverim seni:mymeka:
sonra da gelip burda konu açmaya kalkma "kocam benden uzaklaştı" diyea.s

evlatların ilk önce Allah'a emanet anacığın gözü gibi bakar:teselli:

bencede gitmelisin canım
madem zor bir hamilelik dönemi geçirdin birde ikizlerin bakımıda seni ister istemez yorar biraz dinlenirsin eşinlen baş başa kalır çocuksuz zamanlarınızı hatırlar hoş vakit geçirirsiniz
ne güzel annen ben bakarım demiş daha düşünme bence hemen git
allah korusun başına her an her yerde bişey gelebilir bebeklerinin başındaykende heran herşey olabilir böyle düşünerekten kendini yıpratma
çok uzun bir seyahet değil zaten 5 günden ne oluyorki? bence çok güzel dinlenmiş ve daha enerjik bir şekilde geri dönersin ve çocuklarınada yansır bu durum

zor günler geçirmişsiniz,:1closedeyes:
anneniz çocukalar ben bakarım diyor:emir_bebek:
eşiniz sizinle 5 gün de olsa yalnız kalmak istiyor:jeyyar:
ee siz daha ne diye bu sitede vakit harcıyorsunuz, hadi hazırlanmaya başlayınnnnnn
:eek:

X