İlk defa Aşılama yapıcam ?

Ylzglr

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
135
48
27
Arkadaşlar biz 1.5 yıllık evliyiz bebeğimiz olmuyor bütün tahlillerim iyi çıktı rahmin üzerinde 1.5cm basıklık varmış ama engel degil dediler... Progesteron hormonu hariç oda 1.66 çıktı sanırım yumurtlama ile ilgili problem var ama Pcos degil ne kanda ne görüntüde Pcos var dendi yumurtam tembel sanırım. Eşimin testindede morfoloji 3 konsantrasyon 8 çıktı biraz düşüklük var ama gittiği üroloji dr gebelige engel degil demis dr bize asilama önerdi bende buara ciddi bi idrar yolu enfeksiyonu geciriyorum bildiğiniz kan geldi okadar ki çok bu ay sonu başlasam mı aşılamaya şuan bol su tüketiyorum ayın sonuna kadar enfeksyonum geçer mi birde takviye biseyler yapmalımıyım hic bir fikrim yok tecrübesi olan bayanlar yardımcı olursanız çok sevinirim ?

Özelde mi devlette mi yaptırmayı düşünüyorsunuz?
Yanlış bilmiyorsam bir yıl mı ne evlilik sartı var ve bir yılda korunmasız ilişkiye ragmen çocuk olmuyorsa aşılamayı yapıyorlar devlette

Özelde mi devlette mi yaptırmayı düşünüyorsunuz?
Yanlış bilmiyorsam bir yıl mı ne evlilik sartı var ve bir yılda korunmasız ilişkiye ragmen çocuk olmuyorsa aşılamayı yapıyorlar devlette
Devlette yapıcaz ama çok umutsuzum bilmiyorum 😏😔

Devlette yapıcaz ama çok umutsuzum bilmiyorum 😏😔
Umutsuz olmayın. Evet normal ilişkiden pek farkı yok ama tutma ihtimali bir tık daha yüksek. İnsallah ilkinde hemen olumlu sonuc alırsınız.
Bende ilk aşılamamı oldum 7.günümdeyim. Devlette yaptırdım.

Umutsuz olmayın. Evet normal ilişkiden pek farkı yok ama tutma ihtimali bir tık daha yüksek. İnsallah ilkinde hemen olumlu sonuc alırsınız.
Benim eşim nakliyat işi yapıyor sürekli sehir dışında cok iyi denk getirmemiz gerekiyor . Bende yapıcam bakalım nolucak rabbim bian önce isteyen hakeden herkese nasip eder inşallah okadar yıpratıcı bi süreç ki 🤷

merhaba tuttumu acaba sizin

X