İlk cinsel ilişki sonrası acı

tbemd

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2019
107
87
Kızlar merhaba
Eşimle dün cinsel ilişkiye girdik yanma ve acı oldu sonra kan geldi daha sonra tekrar denedik girdi ancak çok canım yandı. Normal yatarken otururken içimde baskı yanma hissediyorum bu acı yanma hissi hep böyle devam eder mi ne zaman canım yanmadan cinsel bi ilişki yaşayabilirim? Bu acının geçmesi için önerisi olan varsa da çok sevinirim.

Uzun sürmez o acı kısa sürede geçiyor. Birde sonraki iliskilerde seninde tam olarak hazır ve rahat olman lazım o zaman hiç hissetmezsin acıyı

Canim belki enfeksiyonun vardir benimde böyle olmuştu birde vajinan kuru oldugu zaman yanman olur

Aslında kayganlaştırıcı ve hindistan cevizi yağı kullandık enfeksiyon ne sebepten oluyor acaba
Yani bir çok sebebi var canim bence kayganlaştırici kullanmayin çok özür diliyorum ama ön sevişmeyi uzun tut biraz enefsiyon vardi bence ilişkide canim yaniyodu doktor fitil verdi bunlari kullandiktan sonra hiç acimadi bir de kendini kasma

Geçiyor acı merak etmeyin bende eşim çok zorlamak istemedi kan görünce hemen çekildi 4 gün bir daha yapmadı iyileşsin diye ama 2.defa yapınca tam yaparken birlikte bu defa yine kan gelmeye başladı daha fazla geldi hatta dedi 10 gün daha ellemicemartık 2 hafta olmuş olur iyileşir heralde 3.defa yapıp tekrar kan gelince neye uğradığını şaşırmıştı garibim galiba tam olarak yırtılmamıstı benim zarım ve her defasında yırtılmayan kısımda yırtıldı en son artık 4.defayı yaptık bir daha ne kan geldi ne acı oldu zaten git gide vajinada genişliyor bu defa siz birlikte olmak istiyorsunuz .biraz zaman tanıyın kendinize sadece .hatırlamayacaksınız bile o acıyı

Ya ilk deneyimde benim de ötle olmuştu ama bence korkmamak da önemli o yüzden biraz açık olacak ama bi tavsiyem var sana. Bizim pozisyonumuz ben yatakta partnerim üzerimdeydş yani o kendi giriyordu o zaman elimle onu ittiğim bile oldu. Ama sonra o yattı ben onun kucağına oturur gibi yavaş yavaş girdim ve çok rahat ettim denemeni tavsiye ederim biraz açık oldu kusura bakma

Aynı şekilde benimde olmuştu 5 defa deneme sonrası kesildi kan
Cünkü hep geri çekti kendini korktu benim acı cektiğimi anlayınca tam yırtılamamıştı her denemede biraz daha yırtıldı ve açıldı sonra
Konu sahibi biraz rahat olduğunda dene acı cekicem korkusuyla girersen daha cok canın acır ön sevişmeyi uzun tut ve kendini gevşet biraz ne kadar kasarsan ordaki kasların kasılır ve hiçbirşey hissedemezsin zevk anlamında acıdan başka

Sanırım mantar oldum flucan içtim bi de travazol kullanıyorum geçmeden denemeyeceğim tekrar

Benimde eşim ilkinden benim canımı çok yakmak istemediği için bizdede öyle oldu canım evlenecek olanlara tavsiye verirken diyorum tamam normal zamandaki gibi birlikte olmayın git gel git gel yapmasın ama sonuna kadar gitsin 1 defada olsa sonra bizim gibi 2 hafta boşu boşuna beklerler tam alışınca da zaten adet olmustum birde öyle boşluk girdi araya

İşte erkekte kıyamıyor o yüzden böyle parça parça yırtılıyor bizde sıkıntı cekmiştik ozamanlar :)

Aynen ögle canım bazen eşim diyor ondan bahsederken hala bile hep kanadı ilk zamanlar diye senin beceriksizliğin diyorum şakayla karışık gülüşüyoruz ikimizde
Bizde de korkmuştu az kalsın acile götürecekti. en son 4.yü yapıp o kanı görmeyince o gün kaç defa yaptık hatırlamıyorum bayram günü gibiydi onun için asıl o gün evlendik gibi birşey oldu

Bizde de korkmuştu az kalsın acile götürecekti. en son 4.yü yapıp o kanı görmeyince o gün kaç defa yaptık hatırlamıyorum bayram günü gibiydi onun için asıl o gün evlendik gibi birşey oldu
Sadece yemek ve wc molası olmuştu bİzde sonra tövbe yarabbi o duyguyu tadınca bırakamıyor insan sonra alışıon 2 bebe oldu günde 1 yetiyor bazen 2 günde bir

Kendini kastigin icin oluyor. Dogumdan sonra bende oyleyim hatta dun denedik git gel yaptiramadim cok kastim kendimi. Ama deneyin hergun alisicaksin merak etme ama baska seyler dusun kendini birak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…