ilk buluşmada yapacağım makyaj sizce uygun mu?

uniter

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2012
61
1
Yarın biriyle buluşacağım. Muhtemelen sevgili olacağız. Gözüme sadece siyah eyeliner uygulamak istiyorum, iri yeşil gözlerim var. fazlasıyla beyaz tenliyim ama yüzümde renk uyumu yok fakat sivilce iz vb cilt sorunum da yok, burun kanatlarımın altları pembemsi. O yüzden cok az kapatıcı uygulamak istiyorum oralara. Üzerine varla yok arası fondoten surmek istiyorum. Pembe tonlarında bir allık kullanıyorum, şeftali de var ama pembemsi olanı seçtim. Ruj için de dudağımın renginde simsiz bir ruj süreceğim.

Olabildiğince sade olacak. Çünkü bir daha asla yapmayacağım ağır bir makyaj yaparsam hoş olmaz diye düşündüm. Çünkü normalde sadece pudra allık eyeliner kullanırım.

Saçımın rengi açık kestane. kahkülüm var kaşlarımın biraz üzerinde bitiyor. uzun saçlıyım genellikle düzleştirir ya da örerim saçlarımı. Düz olarak kullanacağım.

Ayrıca 20 yaşındayım.

Bence gayet güzel olur tatlım.. Ağır makyaj yapmamakla en iyisini yapıyorsun.. Gözlerin gösteriyordur zaten kendini,rengiyle de

resim koysan daha iyi karar verebilirdik.allık olarak şeftali tonları daha hoş ve naturel duruyor

resim görmeden nasıl yorum yapalım ki. ama tabi ki normalde ağır makyaj yapmayan biriysen ilk görüşmede bence abartmamak, daha doğal görünmek en doğrusu :)

hadi bakalım şimdiden hayırlı olsun o zaman :)

Son düzenleme:

hep yaptığım makyajın kapatıcılı olanı. zaten kendime yakıştırıyorum. ama buluşma için uygun mu onu sormaya geldim. fazla mı sade kaçmış olurum. biraz renk mi vermem gerekirdi hayaletimsi yüzüme :=)))

Hayırlı olsun :) Ben de allık için şeftali diyecektim ama sen kendine pembeyi daha çok yakıştırıyorsan onu kullanman daha iyi olur heralde

Hayırlı olsun :) Ben de allık için şeftali diyecektim ama sen kendine pembeyi daha çok yakıştırıyorsan onu kullanman daha iyi olur heralde

pembe de tam pembe değil. güzel bir rengi var baya açık bir renk, allık oldugu bile belli olmuyor cildimin kendi pembeliğiymiş gibi duruyor, o yuzden onu seçtim.

cnm gec kaldım ama genel olarak sana tavsıyede bulunayım ole hareket et bndan snra tabı ıstersen:)

eger dudakların pempemsı bı rengı varsa ve sadece sımlı bı ruj kullanıosan mutlaka pembe allık surmelısın.. ama dudakların kahverengı gıbıyse hafıfte olsa, seftalı allık guzel gıder.. ruj surecegın zaman bıle her zaman allık ve ruj bırbırıne uymalı yanı seftalı allıga pembe ruj gıtmez.. aynı tonda olmak zorunda deıller ama yanaklar pembeyse dudak pembe olmalı ben cok makyaj yapan bırıyım bende yesıl ırı gozlerım var bugday tenlıym saclarm kestane ve her turlu makyajı denıorum ve agır makyaj yapan bırı olarak bana guven.. tecrubelerıme dayanark bunu soyluyorm uyumlu olduklarında hemde dogal bır gorunum ve canlılık katıyor kesınlıkle. bundan snra ıster hafıf ıster agır ne makyaj yaparsan yap yanak ve dudakların renklerı uyumlu olsun aynı renk ama farklı ton olablır.. bndan sonrakı bulusmalarında bol sans dılerım :)))

eyeliner kullanacağını söylemişsin.nasıl sürdüğünü de bilemiyorum ama lütfen ve lütfen simetrik ve düzgün sür.bozuk otoyol gibi olmasın. he bir de bence çok kalın sürme.zarif bi şekilde ince olsun.erkekler çok dikkat ediyo buna:)

herşeyden en önemlisi cilt makyajı cildindeki kusurları uygun bi kapatıcı ya da ince bi kat fondotenle eşitledikten sonra allığını yüzüne yakışan açıyla sürersen çok iyi sonuç elde edersin:)

ah ah üniversite bu sene bitti tüm ev arkadaşlarımı ilk buluşmalarına ben hazırlamıştım makyaj konusunda baya iyiyimdir de

buluşmanda başarılar eminim çok güzel olacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…