İlk buluşmada kalıcı etki

Gulpare

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
791
9
1. Bu buluşmanın süper geçmesi için gerginliğini azaltmalısın. Bunun için bir gece önce, şakaklarına, bileklerine aromatik vücut spreyi sıkarak masaj yap. Aromatik koku sayesinde vücudundaki gerginlik azalacaktır. Aynı şeyi vücut losyonu ile de deneyebilirsin.
2. Asla çok ağır bir parfüm seçme. Hafif bir yaz kokusu tercih edebilirsin. Kullanacağın parfümü kulağının arkasına, saçlarına sürersen daha kalıcı olur.
3. Fırça gibi kirpikler hiç hoş bir etki yaratmaz. Maskaranı abartma, doğal bir görünüm yarat.
4. Fondöten kullanacaksan, ten rengine en uygun rengi seçmelisin ve iyi dağıtmalısın. Özellikle de çene altına; Erkekler yüzde maske gibi duran fondötenlerden nefret ederler. Fondöten alırken tenine en uygun rengi belirlemek için bileğine sürüp dene.
5. Karşındaki üzerinde olumsuz etki bırakan diğer bir durum ise, dişlere bulaşmış rujdur. Bu konuda çok dikkatli ol, rujunu sürdükten sonra dişlerini kontrol et!
6. Sevgilin bir rocker ise, siyah, bordo gibi iddialı oje renklerini tercih edebilirsin. Ama değilse daha natürel tonlar kullan.
7. İlk buluşmanın heyecanı ile makyajını abartma. Unutma, erkekler genellikle doğallıktan yana.
8. Elinin onun eline temas durumunu düşünerek, buluşma öncesi el kremini birkaç kez kullan. Daha sonraki buluşmaları da düşünecek olursak, sen en iyisi artık her gece yatmadan önce el kremini sür.
9. Sırf bu buluşmanın hatırına "kaşlarımı biraz daha inceltsem mi, daha güzel olur muyum" yanlışına sakın düşme! Seni ilk nasıl gördüyse o halinle git. Ama tabii ki çıkan fazlalıkları kaş şeklini bozmadan al.
10. Sivilcelerin sinirini bozmasına izin verme, kapatıcı kullan. Kapatıcını kullanırken bir anda kalın bir tabaka halinde sürme, ince katlar şeklinde uygula. Üzerine pudranı geç.
11. Tırnak yeme gibi bir alışkanlığın varsa, bu buluşma için takma ya da silikon tırnaklar ile durumu idare edebilirsin. Ama daha doğal bir görünüm için bu tırnakları çok uzun kullanma ve iddialı renklerde oje sürme.
12. Daha önce hiç denemediysen oto-bronzer sakın kullanma. Çünkü bu ürünün yanlış kullanımı, uyguladığın bölgede açıklı koyulu ten rengi yaratmak gibi kötü sonuçlar doğurabilir ve sen, bu büyük buluşmayı ertelemek zorunda kalabilirsin. Eğer bronz görünmeyi çok istiyorsan, ışıltılı bronz pudra kullanmayı tercih et.
13. Saçlarının daha parlak ve güzel görünmesi için bakım yaptır. Aşırı jöleden ise kaçın, ne olur ne olmaz; yoksa eli saçlarının arasında mahsur kalabilir.
14. Hassas bir cildin varsa, tüylerden kurtulma işini buluşmanın hemen öncesinde yapma. Çünkü oluşan kırmızılıklar, hoş olmayan bir görünüm yaratacaktır.
15. Heyecandan canın hiçbir şey yemek istemeyebilir. Ama unutma ki, ağız kokusu yüzünden karşındaki senden bir anda soğuyabilir. Mutlaka ferahlık veren nane özlü bir macunla dişlerini fırçala ve buluşma anına kadar dişlere beyazlık veren sakız çiğne.
16. Her şey çok güzel geçti ve ne yazık ki ayrılma vakti geldi. Yanağına kondurduğun küçük buse gerçekten kalıcı bir etki bıraktı. Çünkü bütün rujun yapış yapış onun yüzünde kaldı:) Böyle bir senaryo ile karşılaşmak istemiyorsan, rujunu sürdükten sonra fazlalığını elinin üzerini öperek ya da bir selpak yardımı ile al.

BENDE BISEYLER EKLEMEK ISTIYORUM IZNINIZLE
_sakın ama sakın kendınızden odun vermeyın,
guclu olmasanız bıle guclu durmaya calısın erkekler kendınden emın guclu kadınları ıstıyorlar
-eger olurda samımıyetten dudagınızdan opmeye calısırsa sakın ama sakın ızın vermeyın her ne kadar ıstesenız de kendınızı engelleyın yaptıgınız masum bı opusme bıle onun kafasında soru ısaretı olusturacaktır
-yemek ısmarladıgında yememezlık yapmayın sevmedıgınız bı yemek bıle olsa bı ıkı lokma yıyın yemezsenız eger kendını degersız hıssedecek belkı ılk ve son yemegınız olacaktır
-bakımlı olun fresh kokular surun
-makyajınızı abartmayın guzel gorunmek yerıne onun gozunde paylaco durumuna dusebılırsınız
-gozlerının ıcıne gulumseyerek bakın bısey anlattıgı zaman dıkkatlı dınleyın ona deger verdıgınızı gosterır bu ve onun da kendıne guvenı gelır
-telefonunuzla onun yanında sık sık oynamayın sakınnnnn(bunu ben yaptım ve cok pısman oldum)
-eger bıseyler ıma edıyosa bıle sakın ona acılmayın onun acılmasını bekleyın olurda o acılmazsa ben senın neyınım,bız sevgılımı oldk,yada daha ne kadar bekleyecegım gıbı sozlerle sıkıstırmayın onu zaten olacagı varsa her halukarda olur
-cıddı bısıler hıssedıyorsanız nazık,sevecen,kırılgan,durust olun unutmayın kucuk bı yalanınız bıle ılerıde yakanızı bırakmayacaktır
-yanında oturaklı agır durun bu onun ustunde cok etkı bırakacaktır

bence olacagi yoksa ne kadar ugrassan da bos
ama olacagi varsa da istersen en kotu halinle git yine de olur...
bence kendin ol yeter...

sinemcim merhaba ben handoş burda yeniyim ve sizin konunuz ilgimi çekti evet yazdıkların çok güzel sana katılıyorum ama bu yazxdıklarının hepsinide uygulasak olmayonca olmuyor.ben bu konuda çok şansızım

Sinem tesekkürler canim,senin ekledigin yaziyi büyük bir zevkle okudum..

handoş aramiza hosgeldin.Iyi eglenceler dilerim.

merhaba da hangi aramiza? isteyen herkes yazabilir guzelim bisey yapmama gerek yok ki hosgeldin

kızlar bu adamlara ağzınızla kuş tutsanız işe yaramaz saçma özellikleri beğenirler şaşar kalırsınız basitliklerine bu nedenle yormayın kendinizi değmez:teytey:

yazı çok iyiydi,ellerinize sağlık en çok takıldığım yer aromatik kokular vışşşşşş

ben yeni üyeyim napcamı öğrenmek için başım döndü valla benim yanıtlarımı görüyosunuzmu

yazı ayrıca çok güzel bilgiler içeriyo kulağa küpe yapmakta fayda var

paylaşım için teşekkürler ben sevgilimle ilk buluştumda bana ilk sölediği şey dişlerin çok güzel dedi.ya sadece o deil her konuştuğum kişi ilk onu söyler bende dişlere önem verilmesinden yanayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…