ilk bebeğime hamilemiyim ...

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
1
benimde bi sorum olacak kafam çok karıştı ben 1 yıllık evliyim ilk zamanlar çocuk istemedik erken diye şimdide çok istiyoruz aksine 4,5 aydır korunmuyoruz ama daha bişey
yok bu ay 8 temmuzda adet oldum ve adetimin bittiği hafta 3 kez ilişkiye girdik daha sonra ben 1 hafta eşimden ayrı kalmak zorunda kaldım şehir dışına gittim yumurtlama tarihimi bir gün geçerek tekrar ilişkiye girdik yani şimdi benim adetimi nerden baksanız 10 gün falan var ama dün sabahtan beri kahverengi akıntım oluyo onada akıntı denmez gerçi peçeteye geliyo bu sizce adetten sonraki haftada girilen ilişkinin yerleşme kanaması gibi bişey olabilir mii lütfen bilginizi paylaşın gecikme olmadığından testte yapamıyorum bilginize muhtacıım :)

inşallah vardır bu konuda pek bilgisi olan yok sanırım bari yeni hamile bayanlar yardım etse sizde olmadımı hiç yoksa ben mi abartıyorum

Ustune gorme gibi bir olayda her kadinin bunyesinden bunyesine degisiyor.. bazilari 1-2 gun normal adet gibi gorebilirmiyormus bazilari ise sadece 1-2 damla gorebiliyormus.. az kalmaz birazcik daha sabret test yapmak icin

Inşallah hamilesindir canım yumurtlama zamanı dısında hamıle kalınmıyor dıye bır kural yok sadece yumurtlama zamınkınden daha dusuk bır ıhtımal gununu bekleyıp olmassan en guzelı kan testıdır ınsallah allah gonlune gore verır. Ama bılgın olsun korunmayı bıraktıktan sonra 1 sene verır doktorlar hamıle kalmak ıcın. 4.5 ay cok bı zaman degıl ınsallah en kısa zamanda ıcınde kıpırtılar hıssedersın Allah ısteyen herkese verır ınsallah

canım daha 10günün varmış bekle güünün geçer geçmez prodüktör al markası prodüktör olcak o kesin sonuç verir bende dünakşam hamile olduğumu öğrendim çok mutluyum benim 2.hamileliğim 3buçuk yaşında 1oğlum var :) darısı başına inşşş dualarım seninle...

ayyyyy ne guzel haberle rbunlar yaaa hayırlı olsun saglıkla buyutmeyı nasıp eder ınsallah allahımm.. darısı basıma artıkkk lutfen baanda dua edınnn

ayyyyy cok sevindim senin adina canimm Allahim insallah sag saglim kucagina almayi nasip etsin.. insallah bu seferkide kiz olurrrr

çok sevindim elvancım inşallah bende öğrenirim herkes gibi bende çok istiyorum bi meleğim olsun inşallah içimdedir allah isteyen herkese nasib etsin inş.

ay inşaallah isteyen herkesin olur.bende bekliyorum. inşaallah şu an hayat bulmuş ve büyüyordur içimde.yakında sürprizzzzz der inşaallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…