ilk babalar günü

seha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2008
340
2
kızlar eşlerimizin ilk babalar günü geliyor.neler yapıyorsunuz.süpriz falan varsa paylaşalım bizede örnek olsun.
ben kızımla babasının fotolarından ve video çekimlerinden bi klip yaptım.arayada kzıımın ağzından babasın a iltifatlar yazdım.fona da bana bir masal anlat baba şarkısını koydum.çok güzel oldu.bence tabi.umarım babamızda beğenir.bi kağıda bilgisayar resmi çizip beni aç yazıcağım.masaüstünde de sadece o dosyayı bırakacağım.geceden aynaya asacağım.sabah uyanınca görecek.klibin en sonunda kızım "babacığım sana ilk hediyem yastığının altında" yazıyor.hemen hediyesinide koyacağım.şimdiden heyacanlanıyorum.yapabilirisem birde pasta yapma niyetim var.bakalım.

sizlerdende alalım.

ben de kızımın beyaz bodysinin üstüne pembe boncuklardan kocaman bir kalp yaptım.altına da babacığım seni çok seviyorum yazdım tahta kalemiyle ama çok güzel oldu.sabah uyanınca giydiricem babasının kucağına oturtucam.elindde de hediyesiyle.babasına da saat aldık netten sipariş verdik o da yarın gelir.ilk babalar günü kalıcı bir hediye olsun istedim.ben anneler gününde istediğim hediyeyei alınca (tektaşımı) babasına da sürpriz yapalım dedik.istediğim hediye olmasaydı zor görürdü sürprizi.çok mu kötüyüm nelülülülülülü

ben baba-ogul mayo sortlar var onlardan almayı dusunuyorum ama kolay bulunan bı sey degıl. hem oglusuma hemde babasına bı sey almıs olacagım boylelıkle :)

swetter kom'da var o mayolardan
biz almıştık geçen ay
yenibosna'daki fabrika satış mağazasında var

ben de kızımın beyaz bodysinin üstüne pembe boncuklardan kocaman bir kalp yaptım.altına da babacığım seni çok seviyorum yazdım tahta kalemiyle ama çok güzel oldu.sabah uyanınca giydiricem babasının kucağına oturtucam.elindde de hediyesiyle.babasına da saat aldık netten sipariş verdik o da yarın gelir.ilk babalar günü kalıcı bir hediye olsun istedim.ben anneler gününde istediğim hediyeyei alınca (tektaşımı) babasına da sürpriz yapalım dedik.istediğim hediye olmasaydı zor görürdü sürprizi.çok mu kötüyüm nelülülülülülü

hımm iyi fikir çalabilir miyim.

sen daha ne yapacaksın seha.hazırladığın sürpriz cok güzel bence.benimkini deseneye ya da doğumgününde falan yaparsın.çok da şımarmasınlarlaelaelaelaelae

tesekkurler ama cok uzak bıze yenıbosna. umranıye taraflarında yokmu acaba?

Kom'un 3 tane ana satış noktası varmış. Hepsi de Avrupa yakasında. Boyner, YKM benzeri mağazaların içinde satılıyor olabilir.

KOM NİŞANTAŞI
Valikonağı Cad. No : 73/ 17 Nişantaşı
Tel : +90 212 343 51 90
KOM ŞİŞLİ
Bomonti Güvenç Sok. No: 15-17 / A Şişli
Tel : +90 212 225 08 70
KOM YENİBOSNA
Köyaltı Mevkii Yenibosna İstanbul
Tel : +90 212 503 81 00

yenibosnadaki bize o kadar yakın kii keşke gelebilseniz ulaşımı da kolay

ay ben de güzel bir sürpriz yapmak istiyorum ama ne yapsam hala karar veremedim

Kom'un 3 tane ana satış noktası varmış. Hepsi de Avrupa yakasında. Boyner, YKM benzeri mağazaların içinde satılıyor olabilir.

KOM NİŞANTAŞI
Valikonağı Cad. No : 73/ 17 Nişantaşı
Tel : +90 212 343 51 90
KOM ŞİŞLİ
Bomonti Güvenç Sok. No: 15-17 / A Şişli
Tel : +90 212 225 08 70
KOM YENİBOSNA
Köyaltı Mevkii Yenibosna İstanbul
Tel : +90 212 503 81 00

cok tesekkurler ılgın ıcın. bı yolunu bulup gececegım artık karsıya :eek:

cok tesekkurler ılgın ıcın. bı yolunu bulup gececegım artık karsıya :eek:

ümraniye çarşıda kom satan iki yer biliyorum bir tanesi madonun birkaç dükkan sağındaki mazağalardan biri, bir tanede ara sokaklardan birinde bir yer var ama tarifi zor , diğerine bakabilirsin ama, ellerinde yoksada getirtebilirsin, bu arada bende bakıcam güzel fikir:))

X