ilk adım sütü

casser

öğrenci anne...
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2007
399
0
Arkadaşlar kuzucuklara ilk adım sütü veren var mı?
ben pınarın 6-12 ay sütünden aldım bugün,kahvaltıda bisküvisini ıslatmak için ama kararsızım.
siz napıyorsunuzfisfisfis

ben hiç duymadım canım drunu arayıp sorsana kullanıp kullanamayacağını

canım ben aldım biraz da su katıp biberonla verdim ilk aldığında midesi bulanır gibi oldu içmedi ısrar etmedim bikaç saat sonra tekrar denedim bu defa 20 ml kadar içti sonra biraz daha içti ertesi gün tekrar verdim ilk önce almadı sonra yine içti şimdilik az az içiyo anne sütü de çok fazla aldığı için bende az az veriyorum onada alışması lazım çünkü

bende alıpğ başlamayı düşünüyom başta muhallebide vede kahvaltıda

1 yaŞından sonra sÜt verılır dıye bılıyorum ama sen yınede doktora sor canım

ben arada veriyorum canım zaten yaşalarına ne kaldı ki...süte de alışsın istedim...muhallebisini ilk adım sütüyle yapıyorum ela içiyor şükür...

Ben bizim doktora sormuştum o normal inek sütünü istersen artık ver demişti amza ben yinede vermiyorum.Pınarın ilk adım devam sütü inek sütü gibi değil sanırım çünkü devam sütü niteliğinde.Safa ya bugün denedim bayılarak yedi kahvaltısını.Öğlende muzuna kattım onuda çok güzel yedi.
Ben vermeyi düşünyorum artık ilk adım devam sütüne devam yani...

ben pınar çoçuk aldım 1 yaşüstü onu vermesemmi kızlar muhalleb yapayım ne diyosunuz

bende bu süt konusunda sorunluyum. 6 mayısta dr. kontrolümüz var. o zaman 1 yaşına da girmiş oluyor hayırlısıyla. gittiğimizde herşeyi sorucam bakalım, süt, bal, yumurtanın tümü, omlet, başka neler yiyyebilir??

demiştim ya, ben bir soru sinsilesi ile gidiyorum adamakaydirigubbakcemile adam ecel terleri döküyor bana cevap vericem diyeklava: napiyimkaydirigubbakcemile3 kime sorayım sizlerle de paylaşmasak hiç bilgim olmayacak..

sevgilera.s..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…