Ilk 6 ay sadece anne sütü..!

tamam arkadasım sen görevini yaptın.
bizleri nasıl birşeyleri yani kendi fikir ve tecrübelerimizi aşılamakla suçluyorsan,
sen bu ısrarcı tavrınla bunun aynısını ve hatta daha beterini yapıyrosun.
bilgilendirdin bitti,teşekkürler..

Benimle bir şey paylaşmak istiyorsan lütfen üslubunu düzeltip öyle devam et.

Benimle bir şey paylaşmak istiyorsan lütfen üslubunu düzeltip öyle devam et.

kızlar bana kalırsa arkadaşın amacı anne sütünün önemi başlığı ile farklı ortam yaratmak
lütfen prim vermeyin derim ben....

benim kızımı götürdüğüm özel dr u 4. aydan itibaren ek gıdaya başlanması gerektiğini aksi takdirde bebeğin 6. aydan sonra ek gıdaya alışmasının problem olduğunu söylüyor.bu da uzman dr görüşü.tabi herkese göre değişir

üsluptan bahsediyosan sen önce kendine bak arkadaşım ben kötü bişey yazmadım sağlıkçı olabilrsin dedim bunmı takıldın öyle sağlıkçı olablrsin ama bende anneyim bunu tekrar tekrar söylerim ben bilgisayarcıyım diye herşeyi dörtdörtlük bildiğimi idda edemem sende etme hiç alakası olmayan insanlar senden daha bilgili olabilir bendende annelik içgüdüsü herşeyin üstündedir ayrıca ben fikrimi herkesle paylaşıyorum senle değil

bu konuda malamat oldu :))

kusura bakmayın sinirlerim bozuldu. yatayım en iyisi.

üslup çatışması yüzünden açılan topikler bir yere varamıyor. kısır döngü ((

bol sütlü günler diliyorum herkese.

kızlar bana kalırsa arkadaşın amacı anne sütünün önemi başlığı ile farklı ortam yaratmak
lütfen prim vermeyin derim ben....

kesinlikle aynı düşüncedeyim..
paylaşım amacı olan insan böyle yapmaz.
biz aylardır böyle sey yaşamadık ya......!!

Benım uslubÜm gayet dÜzgÜn gayet net gÜzel arkadŞım ama sen kendıne
pırım yaratmayaÇalıŞıyorsun bu ayrı mesele yolun aÇık olsun bol sÜtlÜ gÜnler dılıyorum sana..

bence bu konuyu burada kapatıp yedinci sekizinci aylarda falan tekrar acalım:1closedeyes:

bence bu konuyu burada kapatıp yedinci sekizinci aylarda falan tekrar acalım:1closedeyes:

kesinlikle öyle olmalı. Umarım yetkililer duyarda konuya nokta koyarlar. Yoksa sakız gibi uzayıp gidecek

Arkadaşlar bu üslubunuzla konumdan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.Doğrular değişmeyecek ve hep baki kalacaktır.Şimdi lütfen kendi köşenize çekilip bizi rahatsız etmezseniz seviniriz.Teşekkürler.

Çok merak edıyoruz bız derken kımden bahsedıyorsunuz burdakı herkez hem fıkır.
Konunuz sızın olsun buyrun kendı kÖŞeme deĞıl forumdayım ve paylaŞmak ıstersem ıstedıĞım konuya ıstedıĞım zaman gırerım bunuda unutmayalım lÜtfen

"]Bebeğin ek gıdaya geçiş dönemi 6 ay sonudur şayet bu ayda önce ek gıdaya geçilebilmesi için ya sütünüz yetmiyordur(yeteri kadar kendinize bakamadığınız ihmal ettiğiniz anlamına gelir başka hiç bir sebebi yoktur)yada yine bir ilaç ve anomali sözkonusudur[/COLOR].

ya arkadaşım gecenin bir yarısı okudum şimdi bu yazını sinirim tavan yaptı..kusura bakma ben diğer can dostlarım kadar kibar konuşamayacağım.ya sen benim sütümün gelmesi için yavrumun bas bas bağırarak boş memeyi çekmemesi için onu aç aç yatırmamak için gözlerime çaresizce bakmaması için neler yaptım neler sen biliyormusun..sağolsun 2 tane aslan gibi annem geldiler evimde 3 ay kaldılar sırf elimi işe güce yormayayım sadece kendime ve çocuğuma bakmam için .şimdi bu yazdıklarımı ağlayarak yazıyorum az önce sütüm bitti biberon mamasıyla ağlaya ağlaya beslemek zorunda kaldım kuzumusenağlama....ne dr lara gittim sütüm akşamları gelmiyor diye makale makale yazılar okudum aklına gelenide gelmeyeceğide uyguladım..akşamları sütüm gelmeyipte yavrum aç kaldığında neler hissettiğimi biliyormusun sen !! şimdi hiç tanımadığım sennn kalkmış bu ifadeyi kullanıyorsun..ne cüretle hangi hakla ..sen insanların kişisel özgürlüklerini ve tercihlerini yapmak zorunda olduklarını yada olmadıklarını bu denli sorgulayamazsın ..kaldıki bunu yaparkende yok kendine bakmıyorsun ondan sütün gelmiyor diye noktayıda koyamazsın.. ne demektir bu ya..hangi anne bebeğine sütünü yetirmek istemez sorarım sana.seni esefle kınıyorum..ha ilk 6 ay anne sütünün önemini burda herkes biliyor bu arada için rahat olsun!! Allahım ya sabır

Arkadaşlar bu üslubunuzla konumdan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.Doğrular değişmeyecek ve hep baki kalacaktır.Şimdi lütfen kendi köşenize çekilip bizi rahatsız etmezseniz seviniriz.Teşekkürler.

tek doğru olsaydı doktorların hepsi aynı seyi söylemeliydiler.
ama öyle olmuyor.
ne bebekler tek tip,ne anneleri,ne de doğrular....

iyi akşamlar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…