İlk 10 hafta yaşadıklarım

cicixx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2015
3
0
29
Gebelikte bir çok soruya cevap aranıyor ben bir kısmını yaşadıklarımdan aktarmak istiyorum
İlk gebelikte 9 hafta iken bebeğimin kalbi durdu ve kürtaj oldum devlet hastanesinde ki doktor 3 ay beklememi söyledi özel doktorum 1 adet görmek yeterli dedi açıkçası ben korunmadan devam ettim bir adetten sonra hamile kaldım kürtajdan sonra hamile kalmak daha kolay oluyor diyorlar.
İlk 5. Haftasında doktora gittiğimde kese var bebek yok dediler bilmediğim için çok korktum önce kese oluşuyor bebek sonradan görünüyormuş hemen boş gebeliği getirmeyin aklınıza
5. Hafta kanama ile gittim kese yerinde ve iyi dedi progestan verdi doktorum 8. Hafta tekrar kanama oldu alttan muayene ile bebeğin iyi olduğunu ve devam eden kanama olmadığını önceden olan kanamanın geldiği söylediler( kanama her ne kadar açık renkli olsada) her kanama düşük kanaması olmuyor korkmayın ama doktorunuza görünün hemen

Merhaba, bende sizin gibi 8 haftalıkken bebek kalp atışı durduğu için kürtaj oldum. Aradan 6 ay sonra çok şükür tekrar hamile kaldım. Keseyi gördük ama bebek yok boş gebelik denildi. Başka bir doktora gittim bebek var kalp atışı yok denildi beklemek saçma olur aldırmalısın bile denildi. Ben 5 gün daha bekleyip kürtaj için hastaneye gittim. Bebeğimin kalp atışları duyuldu çok şükür inançlı insanlarız ama burda rabbim kendini bize daha çok hatırlattı o bitti demeden bitmiyor. Doktorlar geç döllenme olduğu için gününü yanlış hesaplamışlar o yüzden bebek yok kalp atışı yok tarzı şeyler söylediler. Bence de kimse ümidini yitirmesin yaradana sığınıp dua edelim. İnşallah isteyen herkese rabbim nasip eder. Şuan 7+0 dayım. Kucağımıza da almak nasip olur inşallah.

Merhaba, bende sizin gibi 8 haftalıkken bebek kalp atışı durduğu için kürtaj oldum. Aradan 6 ay sonra çok şükür tekrar hamile kaldım. Keseyi gördük ama bebek yok boş gebelik denildi. Başka bir doktora gittim bebek var kalp atışı yok denildi beklemek saçma olur aldırmalısın bile denildi. Ben 5 gün daha bekleyip kürtaj için hastaneye gittim. Bebeğimin kalp atışları duyuldu çok şükür inançlı insanlarız ama burda rabbim kendini bize daha çok hatırlattı o bitti demeden bitmiyor. Doktorlar geç döllenme olduğu için gününü yanlış hesaplamışlar o yüzden bebek yok kalp atışı yok tarzı şeyler söylediler. Bence de kimse ümidini yitirmesin yaradana sığınıp dua edelim. İnşallah isteyen herkese rabbim nasip eder. Şuan 7+0 dayım. Kucağımıza da almak nasip olur inşallah.
Çok sevindim sizin adınıza ümitsizliğe kapılmadan ilerlemek gerekiyor inşallah evlatlarımızı kucağımıza aldığımız günleri görürüz

X