İlk 1 Hafta 10 gün hamilelik belirtisi yaşadınız mı

Klistooo

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
114
14
26
Bazen mide bulantısı yaşıyorum ama bazen acaba soğuktan mı bilmiyorum daha reglime 6 gün var …. Tamda yumurtlama günü ilk ilişkimizi yaşadık biraz şüpheliyim ne yapmalıyım

Zaten 10.gün öğrendim, tek belirtim meme ağrısı ve memede mavi damarlardı. Bi de adet ağrım olmadı hiç
Erken yumurtlama mıydı acaba. Tarih olarak da yazabilir misiniz ? Benimde 10 gün var reglime. 2 Eylül pik günümde 16 sında adet olmam lazım. Dün sağ kasığıma 2 dk süren bir kramp sancı girdi sonra geçti onun dışında sol kaşığımda 3 gündür şişlik ve ağrı var. Göğüslerimde hiçbir belirti yok

Erken yumurtlama mıydı acaba. Tarih olarak da yazabilir misiniz ? Benimde 10 gün var reglime. 2 Eylül pik günümde 16 sında adet olmam lazım. Dün sağ kasığıma 2 dk süren bir kramp sancı girdi sonra geçti onun dışında sol kaşığımda 3 gündür şişlik ve ağrı var. Göğüslerimde hiçbir belirti yok
Adetime 10 gün kala tek ilişki olmuştu oradan biliyorum, erken değil de geç yumurtlama oldu galiba. İnşallah pozitiftir sizin de 🙏🏿

Bazen mide bulantısı yaşıyorum ama bazen acaba soğuktan mı bilmiyorum daha reglime 6 gün var …. Tamda yumurtlama günü ilk ilişkimizi yaşadık biraz şüpheliyim ne yapmalıyım
Ben kan tahlilinden sonra belirti yaşamaya basladim 6-8 hafta civarıydı.bulanti,koku hassasiyeti falan. Eltim de siziin gibi hangi gün tuttuğunu kendince emin oldugundan direk belirti hissettiğini söyler.

Şöyle ben 24 günde bir oluyorum genelde en son 21 Ağustos oldum, 30 Ağustosta ilk kez ilişki yaşadık 31de sabah yaşadık, 1 Eylül akşamı yaşadık.. ama bir kısım dışarı aktı yani tuvalette falan

X