İlişkiye heyecan katma durumu

iyelikeki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2024
11
1
33
Selamlar
6 aylık düzenli ilişkimde, her şey yolunda gidiyor.
Evlilik durumunu dillendirmedik hiç henüz kendi adıma erken olduğunu düşünüyorum.
Cinsellik, duygusal tatmin hepsi gayet tatmin edici durumda.
Ama bir problem var ki heyecanımı kaybettim.
Deli divane sevemiyorum sevgilimi.
Aklımda onunla ilgili soru işareti yok fakat her hareketine de ölüp bitmiyorum.
İlişkimize renk katmak heyecan katmak istiyorum hanımlar var mı önerileriniz ?

Görsel olarak begeniyor musun?

Beğeniyorum, biraz daha çeki düzen verebilir kendine yinede.
Geçen gün iş arkadaşımda aynı şeyi söyledi. Birlikte iyiyiz her uyumumuz var, görsel olarak da benim tipim sayılmaz, o heycanım yok ama mantık olarak kafama yatıyor evlenırım dedi. Buna benzer durum.

Geçen gün iş arkadaşımda aynı şeyi söyledi. Birlikte iyiyiz her uyumumuz var, görsel olarak da benim tipim sayılmaz, o heycanım yok ama mantık olarak kafama yatıyor evlenırım dedi. Buna benzer durum.
evet durumlarımız benzermiş gerçekten ama heyecanımı kaybetmek beni üzüyor

Değişik bir şeyler yapın. Genelde olduğunuz ortamdan farklı bir yerde zaman geçirin. Belki ondan değil aynı şeyleri yapmaktan sıkılmışsınızdır.
Bazıları o hareketi arar hep hayatındaki ilişkilerde. Dinamiği genel olarak hep öyle olmuşsa. Belki bu seferki farklıdır.
Belki de yaştır sebep.

Değil mi bende gariplik yok.
O yaşlardaki heyecanım olmadığı için kendimi sorguladım. Uzun yıllardır hayatımda biri yoktu çünkü. Acaba sorun bende mi diye düşünüyordum.

20li yaşlardaki heyecan olmaz artık 30larda
ben de 30larımdayım, toksik bir ilişkim vardı toksik olmasına rağmen 20lerdeki heyecan yoktu
ki ben de çok ölüp bitmedim ama yine de sevmiştim ve yokluğunu hissettim ayrıldıktan sonra
bence 30lardan sonra kimsenin mükemmel olmadığını herkesin insan olduğunu iyice anlıyoruz
bu sebepten o kadar ölüp bitme durumları olmuyor
çünkü karşında brad pitt de olsa kusurunu gördüğün anda ölüp bitmelerin kesilecek
bunu bildiğin için muhtemelen
zaten insan beyni de bi yere kadar izin veriyor o deli gibi sevme durumlarına
mesela çok kritik şeylerde beyin aniden seni durdurabiliyor, hayır bu hareketi yapamazsın bunu kendine öncelik vermek zorundasın diyor
misal
hal böyle olunca deli gibi sevmeler olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…