İlişkimden sıkıldım mı bilmiyorum

merve__46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2024
4
0
22
6 aylık bir ilişkim var üniversitede tanıştık 3 aylık bi flört aşaması oldu o sıra tanıma aşamasında ben bununla olurum diyordum başta ilgiliydi düşünceliydi daha çok ilişkide istediğim gibi davranıyordu. Sevgili olduk yine öyle kendisi mezundu benim de son senemdi şimdi uzaktan iliskiye döndü aşırı sıkılmış hissediyorum. Ben daha çok hareketli cıvıl cıvıl biriyim o ise sakin durgun birisi yan yanayken sorun etmiyordum ama şimdi heycan da duymuyorum konuşurken son zamanlarda baya uzaklaştım 15 günlük bir ayrılık yaşadık ben buna ilişkide ne istediğimi söyledim bunu toksik ilişki olarak gördü bende ayrıldı sonra barıştım ama daha aynı heyecanı duymuyorum senin için çok fedakarlık yaptım iyilik yaptım diyor beni nankörmüşüm gibi yansıtıyor bende yaptım aynı şekilde ne yapıcam bilmiyorum kafam çok karışık

Sıkıldıysanız sevmiyorsanız heyecan duymuyorsanız neden uzatıyorsunuz ki hele bir de en güzel zamanlar flört dönemindeyken

Ayrilmisken neden baristin?

Ayrilmisken neden baristin?
O sıra aile sorunlarım da vardı ona yansıtmamıştım bir gün mesaj attı seninle tartışacak dermanım yok dedim o duygusallıkta araya kaynadı barışma şeyi bi yandan da belki beni anlamıştır diye düşündüm sevdiğinden çok eminim ama ben kendimden emin değilim

Sevmediğiniz biriyle daha fazla zaman geçirmeniz zaten yazık etmek bence.zaman kıymetli bir şey
Benim şöyle bir sıkıntım daha var normalde hiç bir ilişkimde böyle bir beklentim olmadı kimsenin parasında gözüm yok ailemden bir şey istesem hemen karşılanır kendisi yazılım şirketinde çalışıyor iyi de para alıyor küçük bir hediye yada bir jesti olmadı bunu artık dile getirdim bana banka hesabını attı hiç param yok insan sevgilisine almak istemez mi dedi tamam dedim geçtim utandım da sonra yani benim de işim yok bir şey görüyorum almak istiyorum sonra o bana almadı ki diyerek vazgeçiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…