İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

selam arkadaslar.beden aranızda yenıyım..5 aylık evlıyım ve cocuk ıstıyoruz artık.ılk ıkı ay korunduk daha korunmadık..bu ayda dusunduk.adet gunum normalde bugun ama olmadı.adetıme yakın goguslerım cok agrırdı dokunamazdım ve akıntım baslardı.bu ay yok.ıkı uc gun once goğüs uclarım cok kasındı ve ertesı gun goguslerım sıstı hala sıs ama agrı yok.ve damarlarım yemyesıl belırdı.saat bası wc yollarında kaldım.sızce bu belirtiler hamılelık olabılırmı yardımcı olurmusunuz:::)

olabilir canım bende de bu belirtiler oldu şimdi hamileyim

adetim 10 gün geçti adet söktürücüde kullandım adet günümde kan testi yaptırdım negatif( söktürücü cuma bitti ama gelen giden yok (((((((((((((

Bendede aynen Öyle oluyo bence gıt bı kan testı yap ben yaptım ÇarŞamba Çıkıcak sonuÇ Çıkarsa eŞıme sÜprız yapıcam ona yenı yıl hedıyesı o olur dıye dÜŞÜndÜm sonuÇ Çıkarsa yazarım kan testın de kesın Çıkar dıyolar bakalım hayırlısı

inş.bademcim senin çıkar ben artık ne kan testi yaptırmak istiyom nede doktara gitmek benim geçen ay karışık oldu zaten adetime 10 gün kala kaverengi kanamam oldu doktorum erken adet oluyosun dedi 2 gün sürdü geçti sonra adetin olduğu gün gittim yok dedi genede test yapalım dedi yaptırdım kanda negatif adet söktürücü verdi oda cuma bitti hala yok karnım şişti artık iştahta yok mide bulanıyo oda haptan (((

bende de fena uyku var bu aralar allahım uyuyorumda uyuyorum bu kadar çabuk çıkması imkansız diyorum ama merak etmedende duramıyorum :)

O uyku halı bende de var canım bıde ÇalıŞıyorum gÖzÜm aÇılmıyor

inşallah bende senin gibi hamileyimdir ama dediğim gibi çok erken benimkisis için yerimseniben

Amın hayatım ya amın canımıza can katıcak bıŞey allahtan hayırlısı

senin haberini bekliycem canım olmazsa özelden yaz inş.hamişsindir

Bugün saat 3 te testin sonucunu alıcam çok heycanlıyım korkuyorumda ya çıkmazsa diye işallah olur 2010 a bebeğimizle gireriz benimde karnımda çok şişlik var rahatsız oluyorum yarın sonucu yazarım ama özel msn adrsini atarsan akşam leptop tan da cevap atabilirim.görüşürüz bayyy canım:ecrin_bebek:

bi de arkadaşlar beni canım sürekli türk kahvesi istiyor önceleri hiç sevmezdim şimdi canım çok istiyo özellikle dibine bayılıyorum acaba aşeriyorummu

BADEMM testin sonucunu bildirmediğine göre negatif çıktı sanırım ((

bugun alıcak daha almadıki sonucu bende merak ettim şimdi inş hamilesindir
buarada bende 3-4gündür kasık ağrısı çekiyorum ama daha adetime çok var bu ay ovulasyon döneminde 2 kere ilişki yaşadık ama 1haftada belirtiler çıkarmı acaba?inşallh hamişimdir oğluma kardeş gelir birde doğumu kışa getirmeyin zor oluyo şimdi olurda eylüle geliyo iyi yani bakalım hayırlısı..

bengucum saat 3de alıcam demiş o yüzden merak ettim.
bende 3senedir oğluma kardeş istiyorum ama olmuyor inş. ikimizde bu ay çocuklarımıza güzel haberi veririiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…