İlişkide kanamam oldu lütfen cevap yazın

Saudade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2010
181
7
Merhaba Arkadaşlar... 27 kasımda adet oldum ve 3 aralıkta bitti. 10 ve 12 aralıkta ilişkiye girdik problem yoktu fakat 17sinde ilişki sonrasında adet olmusum gibi kan içindeydim ve çok utandım. Neyse baktım ki 2-3 saat sonra hiçbir şey yok. Bugün ayın 21 i ve yine ilişki sonrasında belki de sırasında peçeteyle kan geldiğini gördüm çok az ve pembe. Ve yine adet değilim. 22-23 günde bir olurum bekliyorum adet olucam herhalde diyorum ama hayır değil. Ayrıca 3-5 gündür kasıklarımda özellikle sol sancım var belimde de.geçen ay jinekolağa gitmiştim genel muayene için herşey temiz çıkmıştı. İlk defa ilişki sonrasında böyle bişey yaşıyorum ve korkuyorum da. Hamilelik diye düşünmeli miyim bilmiyorum. İç çamaşırıma bulaşma yok fakat merak ilişkide böyle oldu. Moralim çok bozuk. Doktora gitmek istiyorum ama korkuyorum. Böyle bir şey yaşayan var mı ya da düşünceleriniz nelerdir?

bende de oldu 2 defa ama o kadar adet gibi değidi. silince geliodu. ilişki esnasında zorlanmadan olabilir diye okumuştum burda. nitekim sonra da olmadı hiç..

Aynı durumu suan yasamaktayım 6 sında adet oldum 13de bıttı 14 ilişki 15inde kanama basladı ılk kez basıma gelmıstı boylesi ve dr gıttım vajınal muaynede rahımde et gıbı bırsey gordgnu soyledı ondanda kaynaklı olabılr ama hormon tahlılı yapalım dedı tahlıl sonucuma gore hamıleymısım ve dusuruyormusum ( durumum yarın netlesıcek ama kanamam 1 haftadır aralıklarla devam edıyor. yerlesme kanamasıysa eger lekenme seklınde oluyor sanırım. ama dr gıtmekten korkma sakın gec kalırsan pısmanlgn dahada artar.

Yorumlar için teşekkür ederim. Yarın doktora gideceğim. Regl olmadım ve günüm geçti. İlişkiye girmedim tekrar kanama olur diye. Şu an kanama da yok ama endişeliyim hamile iyim diye düşünüyorum. Çok teşekkür ederim.

Belkide yerleşme kanaması dedikleri şey gelmıstır basına :) gununde gecmişken ihmal etme dr git bencede.inşallah hamilesindir.benim düşük yaptgm kesınlestı ama senın durumla benımkı farklıydı ben adetın hemen ardından kanama basladı.2 gun sonrasında yani ve devam ediyordu hep leke seklındede degıldı. güzel haberlerle dönersin inşallah.

sanırım bugün doktora gideceksiniz..merak ettim .doktorunuz ne dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…