İlişki sonrası koku

sassi_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2022
22
4
25
Merhaba kızlar ben yaklaşık 6 aydır hamile kalmaya calisiyorum . 3 ay oncesinde rahim iltihabım vardı 1 ay mola verip ilaç kullanmak zorunda kaldım.. devam ettik olmadı sonrasında ovulasyon testine başladim 2 gün önce pozitif çıktı ve o 2 gün boyunca iliskimiz oldu. Bugün aşırı kötü koku ve akıntı ile kalktım sanırsam yine aynı şey başıma geliyor var mi bu durumu yaşayan ve şuanda napmam lazım bilmiyorum . Gittigim doktor hep çok ağır antibiyotik verip hamile olup olmamamla ilgilenmiyor bile şuanda neler yapabilirim ? İçimde busefer oldu hissi var çunkü ufaktan kasılmalarım oldu iliski sonrası ama bu kötü koku beni cok endiselendirdi

Merhaba kızlar ben yaklaşık 6 aydır hamile kalmaya calisiyorum . 3 ay oncesinde rahim iltihabım vardı 1 ay mola verip ilaç kullanmak zorunda kaldım.. devam ettik olmadı sonrasında ovulasyon testine başladim 2 gün önce pozitif çıktı ve o 2 gün boyunca iliskimiz oldu. Bugün aşırı kötü koku ve akıntı ile kalktım sanırsam yine aynı şey başıma geliyor var mi bu durumu yaşayan ve şuanda napmam lazım bilmiyorum . Gittigim doktor hep çok ağır antibiyotik verip hamile olup olmamamla ilgilenmiyor bile şuanda neler yapabilirim ? İçimde busefer oldu hissi var çunkü ufaktan kasılmalarım oldu iliski sonrası ama bu kötü koku beni cok endiselendirdi
Regl gününü bekleyin ilac filan almayın şimdi.
Gönlünüzdeki olur umarım ama olmazsa da mutlaka doktora gidin tedavi olun iltihap gebeliğe engel olur.🌹

Regl gününü bekleyin ilac filan almayın şimdi.
Gönlünüzdeki olur umarım ama olmazsa da mutlaka doktora gidin tedavi olun iltihap gebeliğe engel olur.🌹
Pozitif dusunmeye calisiyorum ama pek elimde değil ve sürekli başıma gelmesi beni çok üzüyor 😔 umarım güzel şeyler olur bekliyorum simdilik tesekkur ederim

ilaçsız kurtulmak pek mümkün değil ama basit olarak çookca su için günde 2litreden fazla birde çamaşırinizi sık değiştirin. bide iltihap söktürücü gıdalar araştırın illaki vardır

Rahim iltihabı bildiğim kadarıyla zaten sağlıklı bir gebelik oluşmasına engel oluyor. Yani gebelik olsun diye ilaç kullanmazken daha kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Üstelik ne kadar geciktirirseniz ilaçların etki süreleri de o kadar uzayacak. Başka bir doktora gidin ve en baştan durumunuzu tamamen anlatın. Kontrollerinizi ihmal etmeyin

X