Iliski sonrasi kanama

Elisalady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2021
159
50
Merhaba eşimle birlikteliğimden sonra kanama oluyor 3 iliskiden 2 sinde mutlaka oluyor.2 ve ya 3 gün koyu kirmizi seklinde bazen pihtili sekilde geliyor.Smear testim temiz çıktı kistim de yok.Boyle bir durum yaşayan ve bir tedavi yolu bulan var mı ?

Bende rahimağzı yarası varken oluyodu ama açık pembe. Polip filan mı ki acaba

İlişkide yanma veya acı oluyor mu

Benimde bir yıl öyle oldu sonrası değil de ilişki sırasında kanama oluyordu.smear iki kez yaptırdım temiz geldi , ama hpv varmış dikkatli olun bir test yaptırın, hpv yoğun enfeksiyon yapıyor ilerleyince

Düzensiz kanamalar yapabiliyor diye biliyorum.
Hmm doktorum sadece minik bir çikolata kistin var o da regl agrisina sebep olur dedi.onun dışında birsey belirtmedi.Sadece ilişki esnasında aci hissediyorum ondan kaynaklı mı böyle kanama yaşıyorum inanın bilmiyorum ,akıl erdiremedim bu duruma

Başka doktora gidin

Evet bende öyle düşünüyorum farklı bir doktor görüşü ve tedavisi belki ise yarar teşekkür ediyorum
Canm ben de iki farklı Dr a gittim smear lar temiz Dr lar bisi görmedi ultrasonda sadece enfeksiyon dediler fitil.ilac verdiler ama kimse yonlendirmemwsine rGmen ben hpv testi yaptırdım bir kaç ay sonra içim rahat etmedi demem o ki hpv de baktir

Teşekkür ederim bunu dikkate alacağım peki sizin kanamanız tedavi sonrası geçti mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…