İlişki sonrası kanama yerleşme kanaması olabilir mi?

Numi Nata

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
492
190
29
Merhabalar yardımınıza ihtiyacım var..
Bebek düşünüyoruz ve bu ayı değerlendirdik. Birkaç belirtim hamile olabileceğimi hissettirdi fakat reglime 4 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Şuan pek hamile olduğumu düşünmüyorum fakat reglime 2 gün var ve bugün birliktelik sonrası peçeteye açık pembe renkli kan geldi. Regl belirtim yok şuan normalde çok karnım ağrırdı. Sizce erken mi hasta oldum yoksa yerleşme kanaması dedikleri şey bu mu? :KK43:

Aslında okuduğum kadarıyla regliye yakın oluyormuş sizinde tabi yerleşme kanaması olabilir. Bence yeniden testi tekrarlayın sabah ilk idrarla

İlk defa ilişki sonrası kanamam oldu ve rengi pembeydi. Yarın yapacağım teşekkür ederim 🥺🥰
Yerleşme ise yarın ki testte negatif sonuç alırsınız. Minimum 4/5 gün sonra değeriniz kan değerleri idrara geçiyor. En sağlıklısı kan testi 🌸 ama bence onun için bile en az 3 gün bekleyin

Yerleşme ise yarın ki testte negatif sonuç alırsınız. Minimum 4/5 gün sonra değeriniz kan değerleri idrara geçiyor. En sağlıklısı kan testi 🌸 ama bence onun için bile en az 3 gün bekleyin
Yarın regl günüm diyelim 1-2 dün adet olmadım yine de beklemeli miyim?

Merhabalar yardımınıza ihtiyacım var..
Bebek düşünüyoruz ve bu ayı değerlendirdik. Birkaç belirtim hamile olabileceğimi hissettirdi fakat reglime 4 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Şuan pek hamile olduğumu düşünmüyorum fakat reglime 2 gün var ve bugün birliktelik sonrası peçeteye açık pembe renkli kan geldi. Regl belirtim yok şuan normalde çok karnım ağrırdı. Sizce erken mi hasta oldum yoksa yerleşme kanaması dedikleri şey bu mu? :KK43:
Hayır rahim ağzınız çatlamıştır yerleşme çatlama günü sperm ve yumurta buluştuktan 7-12 gün sonra gerçekleşir.

X