İlişki sonrası anormal akıntı

Umut9692

Yyyyyyyyyyyy
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2019
1.121
748
28
Selamünaleyküm arkadaşlar. Konuya geçeyim hemen. Ben adet olmadan yaklaşık 1 hafta öncesinde eşimle ilişkiye girdikten 1 gun sonrasına kadar katı yapışkan bi akıntım oluyo bazen de dolu dolu sümüksü geliyor. Normalde olmaz ama adetten önce olur çok kafama takıldı normal bi durum mu. Vucudum otomatik olarak spermleri kabul etmeden sıvılastırmadan mı gönderiyor anlamadım. Enfeksiyon iltihap durumu da yok en son 3 hafta once doktora gitmiştim

Belki adetten önce bir yumurtlama olmuştur
Yumurtlama akıntısı gibi değil malesef değişik bişey bu son zamanlarda her adet öncesi oluyor nedense. Afedersiniz peçeteyle silerken bile zor geliyor aşırı yapışkanlıgından uzuyor ama zor geliyor peçeteye bazen de dolu dolu adetliyken pıhtı düşer ya geldiğini hissediyorum

Şeffaf renktemi

Burda herşey konuşuluyo resim atmadık bişey yazarken de afedersiniz diye başladım birilerine size ne oluyor. Böyle saçma yorumlar yapacagınıza okumadan geçin afedersiniz kısmından sonrasını okumayın hatta başlıkta da akıntı yazıyor kör değilseniz konuya girmeyin illa şikayet edilmek istiyosan direk yöneticiyi etiketliyim banlanın onu mu istiyorsunuz

Hayır değil. Bazen beyaz bazen sarı 3 hafta önce gittim doktora herhangi bi enfeksiyon iltihap olmadıgını söyledi. Ama bana da bu normal gelmedi
Başka bir doktora daha gidin. İlk kez duyuyorum böylesini

iliski sonrası demıssın senın akıntın degıl de esının menısınden kaynaklı olabılır mı? ya da bız de ılıskı sırasında zevk alınca halıyle akıntımız oluyor o da sumuksu yapıda olabılıyo . ama oyle senın tarfı ettıgın kadar yogun degıl.

Başka bir doktora daha gidin. İlk kez duyuyorum böylesini
Bende araştırdım görmedim böyle bi konu açan bile olmamış tedavi aşamasındayım işte aşılama deniycez bu ay ilaç kullanıyorum başka doktora gitsem tedavim yarım kalabilir bu ayı da atlatayım

Malesef o değil. Normalde adetim biter ilişki olur yumurtlama bitene kadar hiç sıkıntı yok yumurtlama bittikten sonra adete yakın sarı akıntı başlar bu o da değil ilişkiye girdikten yogun ve yapışkan bi şekilde bazen çamaşırda ağ yapıyor erimiyor. Bende eşimden dolayı diye düşündüm yumurtlama sonrası vucut kabul etmeyip sıvılaştırmdan gönderiyodur diye tahmin ettim kendimce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…