İlişki Sonrası Akıntı

LoBeLYa

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
436
99
Kızlar bir sorum olacak normalde bende beyaz akıntı yumurtlama gunlernde gelır fakat iliskiden sonra 2gun bende surekli akıntı oluyor bu normalmi? Biri acıklama yapabilirmi ltfn

canım ilişkiden ne zman sonra geliyor bu akıntı?
bide kokulumu?kokuluysa eğer enfeksiyon kapmışsındır.bence kadın doğuma git
seni çok rahatsız ediyorsa

Korunmuyoruz ve ilişkiden hemen sonra zaten normalmiş akıntı olması ama bu iliskiden 1-2gün sonrada devam edıyor seffaf ve kokusuz. Ama niye böyle oluyor bilemiyorum doktora gide gide bi hal oldum o yüzdn bu normalmi anormalmi diye sizlerede sorayım istedim

canım bildiğim kadarıyla normal.. ben de yaşıyorum o durumu.. ilişki sırasında hazneye giren meni 2-3 gün içeride kalıyor ve sonuç olarak bu günlerde yavaş yavaş dışarı akıyor.. sürekli değilse ve özellikle sarı ve kokulu değilse korkulcak bişi yok..

Kızlar bir sorum olacak normalde bende beyaz akıntı yumurtlama gunlernde gelır fakat iliskiden sonra 2gun bende surekli akıntı oluyor bu normalmi? Biri acıklama yapabilirmi ltfn

renkli,kanlı veya kokulu değilse korkacak bir şey yok. vajinada yanma vs?

sürekli akıntıdan kasıt? miktarı?

canım hiç telaş yapmana gerek yok. renksiz ve kokusuzsa zaten hiçbi sorun olucağını sanmıyorum. neredeyse bütün akıntı türlerini araştırıyorum şu son bi kaç gündür.
kadınlarda boşalma tam olamayabiliyor. onunla alakalı olabilir.

Biz de bebik için korunmayı bıraktık..O yüzden aynı şeyi yaşıyorum;ama bence normal sonuçta o kadar sperm hedefe ulaşmıyor

Dışarıya çıkması gayet doğal

Komple cevap vereyim akıntım kokusuz ve şeffaf sürekliden kastım ne zaman ilişkiye girersem gireyım hep 2-3 gün akıyor yani demekki bütün giren spermler ölüyor o zaman ve ben hamile kalamıyorum :KK43: cevaplarınız icin cok teşekkür ederim arkadaşlar

Ben korunmama rağmen ilişkiden sonra çok fazla akıntı görüyorum neredeyse 3 yada 4 gün devam ediyor

Korunmuyoruz ve ilişkiden hemen sonra zaten normalmiş akıntı olması ama bu iliskiden 1-2gün sonrada devam edıyor seffaf ve kokusuz. Ama niye böyle oluyor bilemiyorum doktora gide gide bi hal oldum o yüzdn bu normalmi anormalmi diye sizlerede sorayım istedim
Spermleri vücudunuz emilim yapmayacağına göre vücuttan atılıyor akıyor olabileceğini hiç düşündünüz mü?

X