^ ^ İlişki Sonrası Akıntı VE Sancı ? ? ? ^ ^

pucca34

Guru
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
79
0
öncelikle merhabalar

benim iki sorunum var.

1. ilk adetimden bu yana adet dönemlerim cok sancılı geciyor.
her ay ağrı kesici iğne oluyorum.(dikloron)
Nadiren ise hastanelik olup serum alıyorum.
ama hiç bu konu için doktora gitmedim.korkuyorum... senağlama

2. sorunum ise korunmasız ilişkiden sonra , 2 gün içinde 2-3 sefer olmak üzere meni'ye benzer bir akıntım oldu bu normal mi?

:uhm::uhm::uhm:

Son düzenleme:
Vajinal bölgede iltihap geçiriyor olabilirsiniz... Doktora gidin lütfen. Korkmayın eğer kendinizi sıkmazsanız hiç zor değil muayene. İhmal etmeyin. Belki de birşeyiniz yok, içiniz rahat eder. Ama iltihap varsa yumurtalıklara ilerleyince ileride çok ciddi problem yaşayabilirsiniz.

canım aynen TİNKERBELLE arkadaşıma katılıyorum bencede iltihap söz konusu olabilir kuruttuktan sonra rahatlayacağına inanıyorum. Doktora görünmeni tavsiye ederim geçmiş olsun canım...

sevgili TİNKERBELLE ve HAZAL 24 yorumunuz ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim.

Kaç yaşındasınız bilemiycem ama bence hiç vakit kaybetmeden dok görünmelisiniz..
Bu sıkıntı ilerde size büyük sorunlar çıkartabilir..
Ayrıca normal olma olasılığı kadar ihmal edilmemesi gereken bir rahatsızlığınızda olabilir..
Mesela kist (çikolata kisti) miyom, iltihap, yumurtalıklarda her hangi bir sorun..
Bunları yazdım sakıın korkmayasın size sadece olasılıkları yazdım...sırnaşık şey
Sağlıklıkla kal....a.s.

20 yaşındayım ama açıkcası ürktüm brzmirmirmirmir
çok teşekkür ilginiz içinbenneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…