İlişki sonrası adet gibi kanama olması?

hatsunemiku

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2023
35
11
Herkese merhaba ben Çarşamba günü ilk ilişkime girdim o gün çok az bir kanama oldu ama canım çok yanmıştı cuma günü tekrardan ilişkiye girdim ilişki sırasında kanama olmadı ama tualete gittiğimde baya kan aktı peçete kıpkırmızı olmuştu. Cumartesi günü resmen adet görür gibi kanamam var ped takmak zorunda kaldım:KK43:( adet olurken kan pıhtıları düşer ya aynı o şekilde kanamalar oluşuyor ve adet sancısı var şuanda , ama adetime henüz 10 gün var pazartesi gününe doktora randevu aldım ama çok korkuyorum sebebi ne olabilir daha önce böyle bir şeyler yaşayan oldu mu?:'((

Herkese merhaba ben Çarşamba günü ilk ilişkime girdim o gün çok az bir kanama oldu ama canım çok yanmıştı cuma günü tekrardan ilişkiye girdim ilişki sırasında kanama olmadı ama tualete gittiğimde baya kan aktı peçete kıpkırmızı olmuştu. Cumartesi günü resmen adet görür gibi kanamam var ped takmak zorunda kaldım:KK43:( adet olurken kan pıhtıları düşer ya aynı o şekilde kanamalar oluşuyor ve adet sancısı var şuanda , ama adetime henüz 10 gün var pazartesi gününe doktora randevu aldım ama çok korkuyorum sebebi ne olabilir daha önce böyle bir şeyler yaşayan oldu mu?:'((
Çok ıslanma durumu olmadıysa, zorlayınca kanama ve zar kalınsa gibi durumlarda olabilir. Doktor daha sağlıklı detaylı bir açıklama yapar, aklına kötü bir şey getirme hemen.

Belki de ilişki sırasında çok fazla stres yaptınız büyük olasılıkla erken adet oldunuz

Dün birliktelik oldu korunuyorduk ama boşalma esnasında prezervatif yırtıldı ilk boşalması olduğu gibi içimde oldu ihtimal var mı Hamile kalmama
Tahlillerde ne zaman çıkar kaç gün ya da hemen yapsam kan tahlilde çıkar mı ?

Merhabalar 1.5 yıllık evliyim. Adetime 2 gün kala ilişkiden sonra pembe akıntı geldi yaşayan var mı acaba adet yakin olduğu icin düşünüyorum ama gebelik ile ilişkisi olup olmadığını da merak ettim.

X