İlişki sirasinda ağrım var

Tam hazir olmadan bieliktelik yasiyorsaniz olabilir.Bir ara bende de oldu doktora gittim meger enfeksiyon varmis ondan olurmuş bir de belli pozisyonlarda anatomik olarak durus kaynaklı ağrı olabilirmis doktor öyle dedi

Doktor enfeksiyon olsa derdi yeteri kadar cinsel istek oluşmadığı durumlarda da ağrı olabiliyor. Kendinizi sıkmayin

Enfeksiyon için de ilaç kullandım tedbir amaçla doktor verdi ama bu durum hoc değişmedi sürekli bu sıkıntıyı yaşıyorum hoc zevk alarak ilişki yaşamadım orgazm olmayı gectim

Kızlar merhaba ben 1 yıllık evliyim ve ilişki sirasinda sürekli agri yaşıyorum hiçbir şekilde zevk almıyorum orgazm olmak nedir bilmiyorum. Kayganlastirici olmadan zaten hiç yapamıyorum. Bu ağrıdan bıktım artik işkence gibi geliyor. Doktora da gittim ama çözüm olucak şeyler söylemediler psikoljik deyip gönderiyorlar ama ben psikoljik olarak kendimi hazirliyorum sürekli ağrı başladığı an isteğim kalmiyor.bir önerisi olan var mı?
Ben de bu şekildeyim çok ağrı çekiyordum kürtaj olmak zorunda kaldım doktorum pelvik kemiğin çok dar dedi seninde oule bir durumun olabilir

Kızlar merhaba ben 1 yıllık evliyim ve ilişki sirasinda sürekli agri yaşıyorum hiçbir şekilde zevk almıyorum orgazm olmak nedir bilmiyorum. Kayganlastirici olmadan zaten hiç yapamıyorum. Bu ağrıdan bıktım artik işkence gibi geliyor. Doktora da gittim ama çözüm olucak şeyler söylemediler psikoljik deyip gönderiyorlar ama ben psikoljik olarak kendimi hazirliyorum sürekli ağrı başladığı an isteğim kalmiyor.bir önerisi olan var mı?
Kist vs. yok değil mi, benim de ağrım oluyor çikolata kistim var

X