İlişki esnasında ağrı

zpoison

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
175
0
arkadaşlar ilişki esnasında bende ağrılar meydana geliyor. karnıma ağrı giriyor ve uzun süre ilişkide bukunursam yani ilişki süresi uzarsa yanma oluyor bende bu neden olur acaba aranızda böyle olan varmı

valla aynısı bendede oluyo yanma,acı,batma...burdaki arkadaşlar mantar olabiliceni söylediler ama muayene olmaya korkuyorum

slm kızlar mantar ve enfeksıyondanda kaynaklanabılıyor doktora gıtmekte fayda var ayrıca muayenede korkulacak bişey yok acımıyor

ben geçenlerde kontrole gittim mantar faan olsa görünür ve belli olurdu sanırım gerçi bu şikayetimden gitmedim ama genede kontrol esnasında doktor söylerdi diye düşünüyorum bazen öyle bir sancı giriyorki yarıda bırakmak zorunda kalıyoruz. allahtan kocam çok anlayışlı bu konularda ama ben rahatsız oluyırum böyle yarım falan bırakınca

arkadaşlar doğum kontrol hapı alıyorsanız oda yapabiliyor.

doğum kontrol hapı kullanıyorum ama kullanmadan öncede vardı bu problemler.Açıkcası evlendiğim geceden beri var:bbo: idrar yollarımda enfeksiyon varmış buda yapabilir belki diye düşünüyorum ama artık acısız olsun istiyorum:çok üzgünüm:

aynen bazen gene acıcak korkusuyla ilişkiye girmekten bile korkuyorum ama doktora gitmeyi düşünüyorum

evet küçük kistlerim vardı onun için tedavi gördüm bir süre son kontrollerimde bir sorun kalmadığını ve kistlerin kaybolduğunu söylemişti ama ben gene gidicem kontrole. birde yardımcı olarak birşeyler kullanabilirsin derken tam anlamadım ne demek istediğinizi

ben de yaşıyıorum ya o acıyı..sanırsam kendimizi kastığımız için...inşallah geçer yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…