İlgisi azalan erkek

youarehighAF

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2022
37
16
Buraya uzun uzun yazacağım bir yandan da içimi dökmüş olurum. Bizim ilişkimiz 1 yıl önce başladı başlarda o benim peşimden kosuyordu ve ben pek o kafada değildim yani bir ilişki istemiyordum sonra onu çok sevdiğimi önemsediğimi merak ettiğimi hissetim ve ben de sevmeye başladım hatta çok sevmeye başladım sonra ilişkimiz başladı ben zaman zaman bazı hatalar yaptım ama devam ettik hata dediğim şey aldatmak değil bu arada ama herneyse ilişkimize devam ettik sonra ben ona çok bağlandım o kadar çok bağlandım ki o başka şehirde kendi şehrimden ayrılmayı bile düşündüm ama sıkıntımız vardı o oyunlarda çok zaman geciriyordu bana 2 aydır ilgisini azaltmisti ben de o ilgisini azalttığını fark ettikçe daha çok tartışma yaratiyordum ister istemez o aramadıkça neden aramiyorsun neden bana vaktini vermiyorsun diye sorguluyordum.. Kizlar bu arada istediğim tek şey de uyumadan yarım saat önce beni araması falan çünkü uzak mesafedeyiz her neyse iki ay boyunca hep bu konudan tartışmalar çıktı oyunlara bana verdiğinden çok daha vakfını veriyordu ben de oynadığım için beni de çağırıyordu ama oyun oynamak ve gece uyumadan aranmak çok farklı şeyler vakit geçirmek bire bir çok farklı.. her neyse bu tartışma gününden bir gün ayrılmak istediğini söyledi ve ben bitiremedim tekrar deneyelim dedim resmen ısrar ettim sevgime aşkıma tutundum kendimden odun verdim suan daha rahat bırakıyorum ama ilgisi ve sevgisi azaldığını fark ediyorum zaten bir türlü toparlayamiyoruz eski zamanlarımızı çok özlüyorum yeniden eskisi gibi olmak için fedakarlık yapıyorum ama içimde burukluk var çok kalbimi acitiyor. Bu yaşanan her şey sizce ne yapmalıyım ? Kaybetmek istemiyorum.. bu arada ben 25 o 28 yaşında

İlişkiniz nasıl başladı? İnternetten mi tanıştınız?

Ayrıca eskisi gibi olcağınızı zannetmiyorum. Sen kendini o rahatsız hissetmesin diye frenliyosun, olduğun gibi davranamıyorsun.
O yeşillik olarak seni hayatında tutuyor, maksat hayatımda biri var desin.. 🙋🏻‍♀️

Sevgisinden şüphem olsa bir dakika durmam ki o da karakter yapısı olarak sevmeyi bıraksa biraz bile durmaz. Benim sorumun cevabı bu değil.

hehhh toz kondurmamaya ilk yorumdan başlamışsın…

Kızım seven erkek ilgi gösterirrrr ilgi göstermeyen erkek sevmiyordur, kendini kandırma.

Sevgisinden şüphem olsa bir dakika durmam ki o da karakter yapısı olarak sevmeyi bıraksa biraz bile durmaz. Benim sorumun cevabı bu değil.
Soruyu anladım ama cevabı bu yapabileceğin bir şey yok çünkü sevmiyor. Kendi kendine vazgeçmen için görüşmeyi kabul etmiş olmalı. Küçük de değil 28 yaşında. Bilgisayar oyunlarıyla vakit geçiren biri olarak cevabım budur

Sevgisinin azaldığını hissediyorum demek ne demek ki o halde. Ayrıca gerçekten seven erkek asla ikileme sokmaz sizi sevgisini iligine kadar hissedersin

Bitirmeyi söyleyen insan seviyor mudur ? Sevgi algınız ona olan çok yoğun duygunuzdan dolayı körelmiş maalesef zira insan birini sevdiğinde bahaneler bulur taşlı yolları çiçekli yollara çevirmek ister …
Ayrıca çok fazla tartışma ve baskı ilişkiyi yorar
O oyunlardan kopmak istememiş en iyi çözümü de sizi hayatınızdan çıkarmayı tercih etmek olmuş.
Size tavsiyem bir anda bağınızı koparın ve yokluğunuzu hissetmesini bekleyin .

Ilgisi azaldiysa azalmıştır cogalmaz ayrica ayrilmak isteyen biri demek ki baska ilgi gösterecek birini buldu
Zaten oyun bağımlısı biri henuz olgunlasmamis erkek cocugudur bunun 39 40 yas versiyonlarini görmüş bir ablan olarak diyorum ki onune bak yasin genç
Ayrica simdi erkekler hep pispislanmak istiyor ilgiyi kadin ona gostersin isteyen tipler turedi daha iliskinin sorumlulugunu alip senin sitemini dikkate almiyorsa ileride nasil bir iliski beklersin ki

Konuyu görmedim ama seven kişinin ilgisi kesinlikle eksilmez.

Sevdiğine çok eminsiniz ama sevginin de çeşitleri var. Sevgili olarak sevmek, dost, arkadaş, anne, çocuk bakın bunlar hep aşktan evrilen sevgiler. Sizinki de bunlardan birine dönüşmüş işte.

Konu neydi acaba tam olarak😂

Buraya uzun uzun yazacağım bir yandan da içimi dökmüş olurum. Bizim ilişkimiz 1 yıl önce başladı başlarda o benim peşimden kosuyordu ve ben pek o kafada değildim yani bir ilişki istemiyordum sonra onu çok sevdiğimi önemsediğimi merak ettiğimi hissetim ve ben de sevmeye başladım hatta çok sevmeye başladım sonra ilişkimiz başladı ben zaman zaman bazı hatalar yaptım ama devam ettik hata dediğim şey aldatmak değil bu arada ama herneyse ilişkimize devam ettik sonra ben ona çok bağlandım o kadar çok bağlandım ki o başka şehirde kendi şehrimden ayrılmayı bile düşündüm ama sıkıntımız vardı o oyunlarda çok zaman geciriyordu bana 2 aydır ilgisini azaltmisti ben de o ilgisini azalttığını fark ettikçe daha çok tartışma yaratiyordum ister istemez o aramadıkça neden aramiyorsun neden bana vaktini vermiyorsun diye sorguluyordum.. Kizlar bu arada istediğim tek şey de uyumadan yarım saat önce beni araması falan çünkü uzak mesafedeyiz her neyse iki ay boyunca hep bu konudan tartışmalar çıktı oyunlara bana verdiğinden çok daha vakfını veriyordu ben de oynadığım için beni de çağırıyordu ama oyun oynamak ve gece uyumadan aranmak çok farklı şeyler vakit geçirmek bire bir çok farklı.. her neyse bu tartışma gününden bir gün ayrılmak istediğini söyledi ve ben bitiremedim tekrar deneyelim dedim resmen ısrar ettim sevgime aşkıma tutundum kendimden odun verdim suan daha rahat bırakıyorum ama ilgisi ve sevgisi azaldığını fark ediyorum zaten bir türlü toparlayamiyoruz eski zamanlarımızı çok özlüyorum yeniden eskisi gibi olmak için fedakarlık yapıyorum ama içimde burukluk var çok kalbimi acitiyor. Bu yaşanan her şey sizce ne yapmalıyım ? Kaybetmek istemiyorum.. bu arada ben 25 o 28 yaşında
Ne sıklıkla görüşüyordunuz?

İkiniz de Issız gucsuz musunuz ne bu sürekli oyunda 25-28 yaşında insan.

X