Yatak Odası Dekorasyonu Ilginç Ve Hoş Yataklar

from__hell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
34
1
38
EVET ARKADAŞLAR YİNE İLGİNÇ MOBİLYA ARAYIŞINA GİRDİM VE KARŞIMA BU İLGİNÇ VE HOŞ BULDUGUM YATAKLAR ÇIKTI...

beddcl5.jpg

Çalışırken arada bir şekerleme yapma ihtiyacınız oluyorsa yada geç saatlere kadar çalışıyor ve bir süreliğine uyku ihtiyacı duyuyorsanız Nappak uyku küpü tam size göre. Özel kılıfında rahatça taşınabilen ve az yer kaplayan bu ürün hava ile şişirilerek size güzel bir uyku için hoş bir mekan sunuyor. Belki de evinizdeki yataktan daha rahat bile gelebilir size, kimbilir?

eclosionjj3.jpg

eclosion02nm4.jpg

Kanepeden yatağa dönen ürünlere bir yenisi daha eklendi. Olivier Gregoire tarafından tasarlanan kanepe yatak, diğerlerinden farklı olarak fermuarı kapatılarak yatağa dönüşüyor. İki kişiye uygun ve kullanılışlı olmasından dolayı ilgi çekeceğe benziyor..

Al yatağını ver kitabımı!
bedcaseml1.jpg

Evde misafir ağırlamaktan hoşlanıyorsanız ve sürekli olarak misafir yatağını koyabileceğiniz bir alan yoksa bu kitaplık tam size göre!! Misafirlerinize yatacak yer sağlayan bu kitaplık bir Karen Babel tasarımı. Kitaplıkla yatmanın ne alakası var demeyin, bu kitaplığın kenarları aslında birbirlerine kenetlenebilen yatak parçaları! Duvara sabitlenen 5 rafın arasını dolduran bu yataklar bulundukları yerden çıkarılıp yere serildiğinde çok pratik bir yer yatağına dönüşüyor! ister yalnızca ikisini serip tek kişilik yatak yapın ister hepsini birleştirip çift kişilik..
Parti zamanı! :)

sırada benim en begendığım 2 yataga geliyor :)yerimseniben
Bebeğiniz Hep Yanınızda Olsun
cullabelly02vl2.jpg

Culla Belly sayesinde bebeğiniz hemen yatağınızın yanında. Yatağınızın yanına monte edilen bu düzenek sayesinde bebeğinizi beşikte uyutmanıza gerek yok. Çünkü artık o sizin yanınızda. Bebeğinizle ilgilenmek için yataktan kalkmanıza da gerek yok. Culla Belly isterseniz bebeğiniz için beşik görevi de görebiliyor. Culla Belly İtalyan tasarımcılar Manuela Busetti and Andrea Garuti tarafından tasarlanmış.

işte benim favorimmm:dance::dance:sırnaşık şey

Sallanan Yatak

cloud4tg6.jpg

Bu yatak ile, sallanan koltuklarda yaşadığımız keyfi, sadece otururken değil yatarken de yaşama şansına sahip olabilme imkanımız var.

Son düzenleme:
sallanan yatak hoşmus haketten bırde annenın yatagının yanındakı bebk yatagı çok hosuma gıttı

Cep Telefonu Yatağı

49917341941623266f6ohj4.jpg

Cep telefonunuza yatak olma özelliğini taşıyan bu zamanzingo ile geceleri gözünüz arkada kalmayacak :)

16252796by9.jpg

Yatakla birlikte, ipod için bir de adam şeklinde kılıfı var.

multimedia yatak

cinema1lh8.jpg

Ehl-i keyfin keyfini tazeleyecek, tembel işi bir multimedya örneği daha karşımızda sayın seyirciler:ruf-cinema.

cinema3hu4.jpg

Ses sistemi, DVD oynatıcı, projeksiyon makinesi: hepsi bir arada. Ayakucunuzdaki alüminyum alan hafif bir uzaktan kumanda darbesiyle perdeye dönüşüyor.Yine kumandayla sırt açınızı ayarlayabiliyorsunuz. Bu yatağın belki tek dezavantajı, heyecanlanıp yanınızdakine sarılmak istediğinizde, kafanızı sizi ayıran konsola çarpma ihtimali...
Ruf Beten şirketinin medyayala yatıp medyayla kalkanlar için ürettiği ruf-cinema'nın taklitlerini kısa sürede ülkemizde görmek arzusuyla...sırnaşık şeyjeyyar:eek:

VE İŞTEEEE BU TAM BENLİK DİYEBİLECEĞİM BİR YATAK HER NE KADAR TUHAF DIŞI OLSADA BEN GALİBA BÖLE ŞEYLERİ SEVİYORUM BU YATAK UÇUYOR RESMEN YA :):)sırnaşık şeysırnaşık şeyfisfisfissengözlerimebaksanab

2grsy3.jpg

3grwf5.png

Yere ve yatağa neodymium mıknatıslar koymuşlar ve yatağı 4 sicim ile yerinde tutuyorlar. 900kg a kadar kaldırabiliyormuş. Şu anda sadece prototipi üretilmiş, 1.2 milyon euroluk fiyat ise cep yakıcı...

Sanat Aşkı Başka Birşey Valla...

şimdiki şeyler her ne kadar sanat için olsada benim tasvip etmediğim şeyler neyse :1closedeyes::uhm:

Tuhaf, esprili mobilya tasarımlarından hoşlananlar için Mario Philippona tarafından tasarlanan bu seksi ahşap mobilyaları görünce insan ilk anda ne düşünür bilemem; yani Türkiye'de bunlardan alıp evine götürmek isteyen çok olur da, kaç kişi cesaret edebilir ki? sanat sanat içindir" inancını derinden hissedenler buraya bi baksınlar.
wp27598a050flb3.jpg

wp6455390d0fap3.jpg

böyle bir dolap tatlicadiarzu:sm_confused:

wp8ae49b5biy4.jpg

yada böyle bir çekmece :eek:

masajn5.jpg

masaaqj9.jpg

buna ne demeli şaştım kaldım valla ben...

desnepeaaaig8.jpg

Danielle Sobik'in tasarladığı ilginç bir kanepe. Üzerinde oturan çiftlerin aralarındaki mesafeye göre yakınsa pembe, uzaksa mavi desenler oluşturuyormuş.

raf2ed2.jpg

bookshelfjl9.jpg

İşte burada gördüğünüz raf enteresan çünkü parantezleri ve kapsama işaretleriyle diğer bilinen tüm raflardan farklı. Modern çizginin ürünü renkleriyle sıradan olmayan dizaynları sevenlere göre bir ürün diyebiliriz ama heralde en çok bir matematikçinin evinde bulunursa hoş olur..

Son düzenleme:
al bendende o kadar boyle sehpamı olur resmen dalga gecıyorlar ya eksık olsun onların tasarımları

fromcum canım benim bebek yatağına mıknatıslı yatağa ve sallanan yatağa bayıldım paylaşımın için saol canım Şeniz

nerden bulursunuz böyle şeyleri vallahi şaştım kaldım anacım gerçekten çooooooooook ilginçler.....aboooooooooooooooo

Bebekli yatak cok hosuma gitti.Süper bisey.Ayrica o igrenc cinsel
objeler gercekten igrenc.Vallahi bedava verseler hatta üzerone para verseler
onlari alip evime koymam.iyyyyyyy

su sallanan yatakla.. bebek yatagi hosuma gitti.. ama su sondaki tasarimlari hicde begenmedim.. :S
paylasim icin sagol cnm..

X