İLginç - fakat hoşuma gitti..

ZzZzeynep

..
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
345
9
Aslında gördüğüm bu rüya kimine çok çok komik gelebilir, ama anlatmak istedim..kaydirigubbakcemile2

- Bi çocuk vardı çocuk dediğimde 16-17 yaşlarında masmavi gözlü simsiyahta saçları vardı..

- ışte ben bu çocuğa aşık oldum rüyamda sanırım gerçek hayattadasenağlama kim bu bilmiyorum :)..:eek:

- Neyse sonra ben bunla evleniyorum fln evlenmeden önce süper anlar oluyor tabi:asigim:

- Öyle böyle değil çok güzeldi,,Şimdi ben bunu rüya tabirlerinden bakıyorumda ne bulamıyorum..Birisi bana açıklarmııııııı..:ecrin_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında gördüğüm bu rüya kimine çok çok komik gelebilir, ama anlatmak istedim..kaydirigubbakcemile2

- Bi çocuk vardı çocuk dediğimde 16-17 yaşlarında masmavi gözlü simsiyahta saçları vardı..

- İşte ben bu çocuğa aşık oldum rüyamda sanırım gerçek hayattadasenağlama kim bu bilmiyorum :)..:eek:

- Neyse sonra ben bunla evleniyorum fln evlenmeden önce süper anlar oluyor tabi:asigim:

- Öyle böyle değil çok güzeldi,,Şimdi ben bunu rüya tabirlerinden bakıyorumda ne bulamıyorum..Birisi bana açıklarmııııııı..:ecrin_bebek:

simdi bacim sen yatmadan once sevdigin ,yada sevmek istedigin atli prensini dusunuyon,,,
tabi bu usak 16,17 yaslarinda(hadi biraz daha buyuk olsun)
sonra sen bu usaga asik oluyonya askin gozu kor tabi,,
her halti yiyonuz tabi..sonra 9 ay sonra masmavi gozlu simsiyag sacli bir oglunuz oluyo....:ecrin_bebek:

ve kor olan o askin gozu bi hayir sever vatandasin amelyat masraflarini karsilamasiyla aciliyo,,,
aman Allahim ben ne yaptim diyon ama ati alan uskudari gecti tabi.........

bulamazsin tabi bu ruyayi yesilcam filmi gibi,,,,,:mymeka:
sen bana sor bacim,ben bilirima.s

ayyyy sen çok yaşa yaaa:KK70::KK70: evet doğru o gün yatmadan önce düşünmüştüm:..

böyle bide hayaller kurdum tabi:KK70:

ama bu sevdiğim çocuk değildi yaa o

başka birisiydi..Ama o kim kim kim????

ayyy öyle bi tatlıydıki bi sempati bi sempati .. Öldürdü rüyamda beni:KK70:

ama nafile salak ablam beni dürtüklemezmi en güzel yerinde hadi kalk die off...

bida yattım göremedim yaa..

mutfaga gitseydin asil kahramani gorurdun orda,,
.Nuri Alco gazoz hazirliyo size,,tabi sen cocugun agzina dusecen hic biseyi gozun gormuyo:mymeka:senin agzinin sulari akarken niri abi coktan hapi atti gazoza,,,uyu sen uyuuu
:mymeka:
ablan iyi yapmis seni durtuklenekle,bazen boyle durduklenmek gerekiyo:jeyyar:

yok yok..:KK70::KK70:

öle anladığın gibi şey olmadıyani:KK70: öppüştük koklaştık sadece:KK70:

gözleri yeter yaaaa:KK70:D......

o çocuk kim bilmiyorum ama bulucam:KK70:

iyi sana kolay gelsin o zamankaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

kendini kaybetmede onu bulayim derkenyerimseniben

X