ilginç bir durum, lütfen okuyun

ayden

Guru
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
515
3
arkadaşlar 2 aydır bebek istiyoruz. ilginç olan şu: adet tarihimi 3-4 gün geçmişti, testler hep negatifi gösterdi. fakat 15 gündür kasıklarımda anlamsız bir batma vardı. başka da hiçbir belirtim yok. bugün okuldan geldiğimde adet günümü geçmiş olmasına rağmen hayatımda ilk kez kahverengi leke gördüm. yerleşme kanaması olması için çok geç bir tarih. bebek olabilir mi, anlam veremedim. lütfen tecrübesi olanlar paylaşsın, şaşkınım.

arkadaşlar 2 aydır bebek istiyoruz. ilginç olan şu: adet tarihimi 3-4 gün geçmişti, testler hep negatifi gösterdi. fakat 15 gündür kasıklarımda anlamsız bir batma vardı. başka da hiçbir belirtim yok. bugün okuldan geldiğimde adet günümü geçmiş olmasına rağmen hayatımda ilk kez kahverengi leke gördüm. yerleşme kanaması olması için çok geç bir tarih. bebek olabilir mi, anlam veremedim. lütfen tecrübesi olanlar paylaşsın, şaşkınım.

hızlanmadıysa olabilir canım.

canim hic test ne yapmadinmi?:KK53::KK53::KK53::KK53:VARSA KESIN CIKAR....

yani yerleşme kanaması az olur çoğalırsa adet oluyosundur.hayırlısı

yok hızlanmadı, hatta bitti. yarın test yapıcam kesin, hayırlısı:KK17:

hadi bakalım canım inşallah.ben 2. çizgiyi göremedim bi türlü burdakileri görünce seviniyorum.hakkında hayırlısı olsun canım

yok hızlanmadı, hatta bitti. yarın test yapıcam kesin, hayırlısı:KK17:

bide düşük yapmışın galiba canım.gebe kalman yüksek olasılık ama bunda dikkat et önlemini al.yarın haber et tamammı :KK34:

Bugünkü testin negatif çıkarsa mutlaka doltora git canım. Kistte olabilir. Ama inşallah gebesindir

Bugünkü testin negatif çıkarsa mutlaka doltora git canım. Kistte olabilir. Ama inşallah gebesindir

gece adet oldum:KK43:( aslında artık bu forumda olmak da istemediğimi anladım. çünkü yaşadığım belirtiler beni çok umutlandırıyor. şu an çok umutsuzum yine. annem akışına bırak dedi. üzerinde çok konuşmamaya ve düşünmemeye çalışacağım artık. umarım herkes bebeklerine kavuşur en kısa zamanda ve sağlıkla...

gece adet oldum:KK43:( aslında artık bu forumda olmak da istemediğimi anladım. çünkü yaşadığım belirtiler beni çok umutlandırıyor. şu an çok umutsuzum yine. annem akışına bırak dedi. üzerinde çok konuşmamaya ve düşünmemeye çalışacağım artık. umarım herkes bebeklerine kavuşur en kısa zamanda ve sağlıkla...

Haklisin canım buradakileri okudukça iyice psikopata bağlıyoruz . Sürekli gebelik meşgul ediyor zihnimizi. Halbuki rahat olmamız lazım. Aklımızdan bebek fikrini çıkarıp belirtilere takilmadigimiz ay gebekalicaz bence :)
Aslında burda gebelik dısında güzel ve eğlenceli farklı konularda var. Onlara takılıyorum ben son günlerde , hem de kafamı dağıtmış oluyorum. Tavsiye ederim sana da.insallah hayırlı zamanda bizde bebeklerimize kavuşuruz

Benim de duygularım tam aksi yönde etkilendi burada olmaktan. Kadınlarkulübü nde forumlara okumaya başlamadan önce sadece çevremdeki hamilelerden haberdardım, sanki herkes ilk denemesinde hamile kalmış, benden başka kimse için bu konu dert değil gibi gelirdi kendimi daha mutsuz hissederdim. Gerçi denemelrimizin başındayız ama ilk iki üç ay çok üzüldüm regl olduğumda. Şimdiyse burdaki başlıkları okuyorum ve insanların türlü türlü dertlerle nasıl başa çıktığını sebaat ettiğini görüyorum. Bu bile benim için olumlu motivasyon... Ve eminim ki istemeden, bir gecelik kaçamakla falan hamile kalan bir anneden çok daha mutlu bir hamilelik geçirir çok daha kıymetini bilirim bebeğimin de hayatımın da... Burdakileri okumaktan da, günü yaşamaktan da, yumurtlama günlerimi takip etmekten de, tek çizgi görsem bile test yapmaktan da mutluluk duyuyorum :) Hepimiz bir mucizenin peşine düştük yıpratıp duruyoruz kendimizi ama unutuyoruz ki ; hepimiz kendi anne babamızın mucizesiyiz... Kendimizi de başkalarınıda üznenin faydası yok arkadaşım. Umarım bir an önce toparlanır foruma da devam edersin küsecek değilsin ya? dualarım sizinle...

X