Gebeliğe Hazırlık İleri yaş gebelik doktor tavsiyesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

mrvt1974

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2020
1
2
50
Merhaba ben 46 yaşındayım. İkinci çocuğum olsun istiyorum (bazı sebeplerden dolayı bu zamana kaldı) tavsiye edebileceğiniz Anadolu yakasında olumlu pozitif doktor var mı.
Teşekkürler

Arkadaslarimin kartal soganlikta gittikleri ve cok iyi diye bahsettikleri Bulent kars isimli dr varmis ama cok yogun oldugu soyleniyor isterseniz arastirin lutfen ..

Merhaba ben 46 yaşındayım. İkinci çocuğum olsun istiyorum (bazı sebeplerden dolayı bu zamana kaldı) tavsiye edebileceğiniz Anadolu yakasında olumlu pozitif doktor var mı.
Teşekkürler
Merhaba, üzerinden hayli zaman geçmiş ama merak ettim. Ne yaptınız tedavi oldunuz mu?

Teşekkürler
Ben 43 yaşımda doğum yaptım. Korkmayın allahın izniyle ferahlıkla olacak inşaallah. İleri yaş için özellikle bir dr aramadım ebime en yakın hastanede doğum yaptım. Dr. Nazan aydoğdu soy. Şuan hangi hastanede çalışıyor bilmiyorum ama memnun kaldım ben. Sizin üstleik ilk değilmiş bu daha da iyi bence.. Sağlıkla, kolaylık ve ferhalıkla olsun diliyorum

Teşekkürler
Baya eskiymiiş konu umarım herşey dilediğiniz gibi olmuştur

Baya eski bir konu ama düşünenler için Nazan Aydoğdu Soy Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesinde şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…