Ileri Endometriozis hastasıyım , benim gibi olup hamile kalan var mı?

Ruyacik89

hayatın umut dolu huzurlu olsun prensesim
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2010
1.055
-754
Laporoskopi sırasında ileri evre Endometriozis hastası olduğum görüldü, bir tüpüm kapanmış hastalıktan. doktor alabileceğim bütün dokuları aldım dedi bundan sonrası bilinmiyor, benim gibi bu hastalıktan olan tek tüple hamile kalan varmı?

• Beğen
Reactions: KHN
Laporoskopi sırasında ileri evre Endometriozis hastası olduğum görüldü, bir tüpüm kapanmış hastalıktan. doktor alabileceğim bütün dokuları aldım dedi bundan sonrası bilinmiyor, benim gibi bu hastalıktan olan tek tüple hamile kalan varmı?
Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin.Soruna en güzel cevap bnmdir herhalde.Görürsen cevabımı yaz istediğini cevaplarım :KK66:

Merhaba
Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin.Soruna en güzel cevap bnmdir herhalde.Görürsen cevabımı yaz istediğini cevaplarım :KK66:
merhaba Can'ım , cevabini göremedim aynı sorunları sende yaşadınmı?

Kac cm idi kistin? Benimkiler 5.5 cmydi her iki yumurtaligimda da. Acik ameliyat oldum. Ama hic olumsuz bir sey soylemedi doktorum. Bisey olsa soylerdi galiba. Tuplerin tikali falan demedi bana

Canım bende bu hastalıkla uzun seneler önce tanıştım desem yeridir.. açtığım konuyu girip okursan sana umut olacağını dusunuyorum şimdi bir daha yazmaya useniyorum çünkü :)

Kac cm idi kistin? Benimkiler 5.5 cmydi her iki yumurtaligimda da. Acik ameliyat oldum. Ama hic olumsuz bir sey soylemedi doktorum. Bisey olsa soylerdi galiba. Tuplerin tikali falan demedi bana
Canım merhaba korkutmak istemem ama tüpler genelde ameliyattan sonra tikaniyor kaçınılmaz son gibi Bisey. O yüzden doktorlar evli kişilere ameliyattan sonra 6 ay içinde çocuk sahibi olmayı öneriyor. Rabbim her hastalığın şerrinden korusun

Merhaba ben de 9 yıl önce endometriozis sebebiyle kist ameliyatı opmuştum. Bir daha trkrarlamadı çok şükür.1 yıldır evliyim 10 aydır korunmuyorum ama bebeğim olmadı henüz.yumurtalık rezervim falan fena değil 34 yaşındayım.tüplerim açık ama haşimato tirodim var.dr kendi kendiliğinden hamile kalabileceğimi söyledi rahat olmalıymışım ama ben yine de kafamı rahatşatamıyorum beklemedeyiz anlıcağın yaşım küçük olsa 3 yıl beklerdir ama bir süre daha deneyip olmazsa tüp denemeyi düşünüyroum.Rabbüm dermansız dert vermesin

Merhaba ben de 9 yıl önce endometriozis sebebiyle kist ameliyatı opmuştum. Bir daha trkrarlamadı çok şükür.1 yıldır evliyim 10 aydır korunmuyorum ama bebeğim olmadı henüz.yumurtalık rezervim falan fena değil 34 yaşındayım.tüplerim açık ama haşimato tirodim var.dr kendi kendiliğinden hamile kalabileceğimi söyledi rahat olmalıymışım ama ben yine de kafamı rahatşatamıyorum beklemedeyiz anlıcağın yaşım küçük olsa 3 yıl beklerdir ama bir süre daha deneyip olmazsa tüp denemeyi düşünüyroum.Rabbüm dermansız dert vermesin
aynı yaştayız ve bende günlük tiroid ilacı kullanıyorum. 3 yıllık evliyim bana da doktor bi sorun gözükmüyo bekle olur dedi ama olmadı. yerinde olsam beklemem şimdiki aklım olsa hiç ameliyat olmaz direk tüp yapardım :KK14:

Merhaba Anadolu hastanesi aydın arıcı, Türkiye’de değil sanırım kendisi artık

7 yıl oldu detayları tam hatırlayamıyorum , ben sadece onun verdiği ilaçları söylediklerini yapmıştım , onun dışında tedavinin detayını bize anlatmamisti

X