Doğuma Hazırlık ikizlerime beşikmi oyun parkımı????

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

yamo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
44
1
48
burdan takip ediyorum. daha önce bir kaç arkadaşta bilgilendirdi ama ben hala karar veremedim. ikisine ayrı almak istiyorum. arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun bu konuda. hatta resim marka gönderirseniz sevinirim.kendi odama yatağımın yanına koyabileceğim bişeyler olsun istiyorum. ikisininde yatağı yanımda olacak.

bende ıkız bebek beklıyorum bende beraber uatırmak ıstemıyorum ya ıkı tane oyun parkı yada ıkı besık bak su sıtede mını besıkler var fıyatı cok uygun onları dusunuyorum ben www.enesbebek.com.tr bu sıtede mını besık

BEN park yatak alacağım bir tane. fakat beşikte ayrıca alıcam.
ilk 6 ay park yatakta yanımda yatacaklar.
sonra kendi odalarına.
park yatağıda gündüzleri bırakırım .

Eklentiler

• $Babyhope_49a261318fd89.jpg
    $Babyhope_49a261318fd89.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 72
  • $BABYMAX 169TL.jpg
    $BABYMAX 169TL.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 213
  • $KRAFT 157TL.jpg
    $KRAFT 157TL.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 105
ben iki tane park yatak aldım onda yatıoyorlar çokta memnunum gece uyanınca sallıyorumda..
hem hafif hem taşınabilir..
ilk doğum yaptığım sıralar bebekler minik oldukları ve kışa denk geldiği için yatağın birini oturma odasına diğerini yatak odasına koymuştum gündüz içerde gece bizimle yatıyorlardı 3 aydan sonra ayırdım içerdeki yatağıda yatak odasına aldım..
ilk etap için çok masraf etmeye gerek yok bence..
ben 1,5- 2 yaşlarında onlara ayrı oda yapacağım kayrolallarını o zaman alacağız...
şimdilik gece hala 2-3 kere kalkıyorlar..
oğluşlarım geceden sabaha kadar kalkmadan uyuyana kadar odalarınıda ayırmayı düşünmüyorum..
hamile olanlara tavsiyem bebişler doğunca sese alıştırın gece biri mızırdayınca öbürü uyanmasın.. bizimkiler öyle sürekli tv sesi yada müzik açık alıştılar hem evde hemde bir yere gittiğimde ayakta sallarken konuşulanlardan sesden etkilenmiyorlar..

ben bir tane bebek odası alıcam birde park yatak aldık gündüzleri odalarında gecede park yataklarından yanımda yatıcaklar zaten şimdiki odalar ileriye dönük büyükdüklerinde bir yatakta digerine yaptırırım olur biter

ben iki tane park yatak aldım onda yatıoyorlar çokta memnunum gece uyanınca sallıyorumda..
hem hafif hem taşınabilir..
ilk doğum yaptığım sıralar bebekler minik oldukları ve kışa denk geldiği için yatağın birini oturma odasına diğerini yatak odasına koymuştum gündüz içerde gece bizimle yatıyorlardı 3 aydan sonra ayırdım içerdeki yatağıda yatak odasına aldım..
ilk etap için çok masraf etmeye gerek yok bence..
ben 1,5- 2 yaşlarında onlara ayrı oda yapacağım kayrolallarını o zaman alacağız...
şimdilik gece hala 2-3 kere kalkıyorlar..
oğluşlarım geceden sabaha kadar kalkmadan uyuyana kadar odalarınıda ayırmayı düşünmüyorum..
hamile olanlara tavsiyem bebişler doğunca sese alıştırın gece biri mızırdayınca öbürü uyanmasın.. bizimkiler öyle sürekli tv sesi yada müzik açık alıştılar hem evde hemde bir yere gittiğimde ayakta sallarken konuşulanlardan sesden etkilenmiyorlar..

canım park yatak ne aldın?hangi marka? onların büyüğü var katlamadan kapıdan geçmiyor.bide küçüğü hangisi yardımcı olursan sevinirim.

X