İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler Erkeğinin En Belirgin Özellikleri Neler ?

bende 4senedir beraberim nişanlımla.aşırı detaycı,çok sinirli,çok merhametli,romantik,çok zeki.ama dengesizlikleri de yok deil yani

tipik ikizler erkeği davranışı kendisinin yaptığı işlerle ilgili genelde detay sorulmasını istemez sorduğunda fazla meraklı olursun ama kendisi her şeyi ayrıntılarıyla öğrenmek ister

Son düzenleme:
bir koç kızı olarak katılıyorum,boğadaki gibi ben bılırım havası yok,detaylara boğmaz adamı sıkmaz,eğlendirir,olgundurlar,sewrım kızını da erkeğini de..

bugün seni iltifatlara boğar çiçekler,hediyeler yarın sen kimsin havalarındırlar..ikizler erkeğini sevmiyorum ama maalesef yükselenim ikizler..

Haklarında olumlu yazıların, olumsuzlardan daha fazla olduğu bir başlık bulabildim sonunda.

Benim 5 yıllık çıktığım ikizlerdi. Çok zor bir ilişkiydi.
Şansa bakın ki nişanlım da ikizler erkeği.
çok sinirli, bir anda parlıyor, herşeyin en iyisini ben bilirim havalarında, mükemmeliyetçi, hataya tahammülü yok.
Onun dışında özünde iyidir, merhametlidir.
Ama beni yoruyor zaman zaman.

en çok dikkatimi çeken özellikleri; dengesiz olmaları... adam bir gün önce seni sevgi seline boğar ama ertesi gün ortadan kaybolur... ne arar ne sorar... aradan 15 gün geçer, tekrar arar... yine bi ilgi alaka... sonra gene kaybolur, gene gelir.... ayy uğraşılmaz bunlarla... aptal şeylerr

En zor ikizler burcuyla evlı olmaktır allah yardım etsın banada dengesız neyı nezaman nasıl tepkı gosterceklerı belli olmaz her an sprızle karşılaşırsın ama cok merhametlı ıcınde duygusal sevecendirler zordur onları ıdare etmek

uğraşması zor ınsanlardır degısken neye nasıl tepkı verceklerı bellı olmaz sevecen merhametlı ıclerınde duygusallık olup bellı edemezler en zor burç bence onu ıdare etmek allah yardımcısı olsun okısıye ve banada

.

Benim nişanlımda ikizlerdi fakat ayrıldımm.
Onların ani durum değişikleri çekilicek dert değil.
Çok yorucu...

Yakın tanıdıklarımdan bilirim;en iyi yalan kıvıran ve cümle ustaları.Çok akıllı ve dikkatli olmayan ve bunların özelliklerini bilmeyenleri kolayca kandırabilen tipler.Bi kitapta okumuştum en sağlam sahtekarlar bu burçtan çıkabiliyormuş :)

kızlar hepinize günaydın. çevremde çok fazla ikizler burcu kadını ve erkeği var, gözlemlediğim kadarıyla birkaç tespitte bulunmak istiyorum bu burç hakkında;

öncelikle hiçbir burç için bu burç iyidir yok efendim bu burca dahil insanlar kötüdür tü kakadır demek doğru olmaz. elbette her burcun iyi ve kötü özellikleri var. ben boğa burcuyum, malumunuz boğa burcu toprak burcudur ve sabit bir burçtur. bu sebeple benim gibi toprak burcuna dahil kadınları en çok zorlayan burçlardan biri ikizler burcudur diyebilirim..

bu burca mensup bireyler her şeyden önce değişken ve tutarsız oluyor arkadaşlar. yani bugun beyaz dediğine yarın siyah diyebiliyor. bildiginiz üzere ikizler burcu hava burcu, dolayısıyla müthiş bir enerjileri var. bir dönem ikizler burcuna mensup biriyle tatile gitmiştim . inanılmaz enerjik, tanrım.. her yere gidelim, her yeri görelim, her şeyi alalım, hoplayalım zıplayalım istiyor. sürekli hareket edelim fakat hiç uyumayalım istiyor. ee ben boğa burcuyum bir gün hopladık zıpladık ikinci günde hopladık zıpladık gezdik tozduk ama artık üçüncü gün de uyuyalım değil mi :) yok hayır oturmak diye bir şey yok bu burcun insanında..

dediğim gibi anlık olarak duyguları ve düşünceleri değişebiliyor. bir gün karşısınızda sizi deli gibi seven bir erkek var, öteki gün sanki size yabancı bir erkek. siz ne oldu niye böyle oldu acaba yanlış birşey mi söyledim de bana tepki koydu diye düşünüp bir sonuca varamadan inanın farklı bir modda karşınıza gelecektir bu sefer. bu sefer de en yakın dostunuz gibi davranacaktır size.. dedim ya anlamak zor bu burcu diye..

neyse efendim eğer diyorsanız ben macera arıyorum full enerjiğim öyle aşk böcüğü modları da zaten bana göre değil, herkes dilediği gibi yaşasın ne ben ona karışıyım ne o bana karışsın, ikimizde özgür olalım, bu burç erkeği tam size göre..

ama ben sütten agzı yanan bir boğa burcu kadını olarak, toprak burclarına mensup hemcinslerime bu burcun erkeklerinden uzak durmalarını tavsiye ediyorum :)

sevgiyle kalın..

kahve yapar mısın bakarsın ki uyumuş yada vazgeçtim der giyindirir kuşandırır hadi yemeğe der hazırsınızdır benim içimden gelmedi der katil ederler

Cekilecek dert degiller bence..ben balik burcuyum, ne kadiniyla ne erkegiyle anlasabiliyorum, ama erkekler gercekten ayri bir hikaye. Yanardonerlik, degiskenlik vs., tanidigim ortayasli ikizler erkeklerinin hepsi eslerini aldatiyor . Uzak durmak gerek derim bence.

Neredeyse 5 yıldır İkizler burcu biriyle ilişkim var ben yengeç burcuyum ve hiç kinci değilim yapılan kötülükleri çabuk unutuyorum uyumsuzluk çıkarmam ama bu adam beni deli ediyor ne zaman nerede küçücük bir hata yapsam öldür Allah unutmaz arkadaş, bi unut yaa bi sil kafandan hayret bişey ve illa ki onu daha sonra sen bana böyle yapmıştın diye yüzüme vurur ben bile unutmuş gitmişken o nasıl oluyorda unutmuyor pes valla.Bide inatçılığına sinir oluyorum ben inatçı hiç değilim ve bazen sırf canımı sıkıyor diye inatlaşmaya çalışıyorum onla ve beni hiç istemediğim şeylere zorluyor bu durum.Ve bir tek onun dediği en doğrudur kendini haklı çıkarmak için susmak bilmez konuşur konuşur he diyip geçmeye çalışıyorum bu sefer sen beni dinlemiyosun diyo zaten bunca sene nasıl sabrettiysem hayret sabır taşı yaptı beni adam..

ikizler erkeği mi Allah büyük sabır versin diyorum su 12 burctan en zor erkekler tabi ki en cekicileri de onlar bence :)

parlak zekaları dısında karsısındaki bayanı da en az kendisi kadar zeki bulmazsa ililşki olanağı cok zor bu net :) ama cok dengesizler gercekten benim tanıdıklarım aynı zamanda cok capkın oldular kısacaikizler erkeği mi aman benden uzak diyorum arkama bakmadan kaçarım o derece bence :))

ben ikizler burcuyum, ikizleri ikizler paklar diye düşünüp bi hata yaptım denedim ama olmuyormuş :)) yok illa bi tarafın dengelemesi gerekiyormuş karşıdan izlemesi çok eglencelidir ama bi tartışan bir anda normale dönen bazen çok uyumlu bazen çok uyumsuz iki insan düşünün düşünün ama içinde olmayın tavsiye etmiyoryum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…