ıkız mı yasasın

P

perijojo

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi perijojo
ben 5 aylık evlıyım 2 3 sene sonra bebek ıstıorum allahtan saglıklı ama ıkız cok ıstıorum coookk

• Konu Sahibi perijojo
ay evet benimde ikizler hosuma gidiyor bven evli degilim ama evli olursam 3 sene sonra ikizlerimin olmasini isterdim ayni kafadaniz

• Konu Sahibi perijojo
dua edin hayırlısı olsun inşallah. hayırlı olacaksa hakkınızda verir inşallah Rabbim. ama gerçekten dua çok etkiliyor. bende 4 ay 22 günlük evliyim 10+ 3 ikizlerime hamileyim hep annemin duaları sayesinde oldu. Rabbim hepimizinki tamamına erdirsin isteyenlerede versin ama zor bir süreç :bbo:

• Konu Sahibi perijojo
tskker ederım ınsallah cok saglıklı ve hayırlı bır ikizlerin olur.kızmı erkekmı tek yumurtamı cıft yumurtamı ayyyyyy cook sevındım

• Konu Sahibi perijojo
heşeyin hayırlısını steyin canlarım. sene olarakda bir sınır koymayın ben ve benim gibi olan arkadaşlarım senelerdir uğraşıyorum bebişimiz olsun diye. bana göre evlendikten bir sene sonra düşünmeye başlayın

• Konu Sahibi perijojo
ısvıcrede yasiyorum..41 yasindayim..20 ve 14 yaslarinda iki kizim,8 aylik bir oglum var..suanda 9 haftalik hamileyim..hemde ikizzzz..ne dersiniz?))))

• Konu Sahibi perijojo
tebrık ederım cok sanslısınız kalabalık aılelere oldum olası hayranımdır
saglıkla buyutun bebeklerınızı

• Konu Sahibi perijojo

tebrikler canim oh oh ne güzel insallah saglikli ve hayirli evlatlarin olur. insallah benimde olur ben herseyin bi seferde olmasini isterim yani taksit taksit degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…