İkiz gebelik 29. Hafta erken doğum riski acil yardım :(

MUTLUGULL

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2021
98
83
31
Merhaba,
29 haftalık ikiz gebeyim. Biri kız 1.400 gr. Diğeri erkek 1.200 gr. Cumartesi günü son kontrolümde doktorum 1 parmak açılmam olduğunu ve sürekli yatmam gerektiğini söyledi. Çocukların akciğer gelişimi için 2 defa iğne yapıldı. Doğumu geciktirmeye çalışıcaz dedi. Bu süre zarfında çocuklarımın gözlü kilo alması için nasıl beslenmeliyim. Ya da benim gibi bir durum yaşayan var mıdır, korkuyorum şuan çok küçükler

Ceviz, kaşar, yeşil mercimek, kabak çekirdeği kilo yapıyor bebişlere.

Geçmiş olsun, umarım biraz daha bekler bebişleriniz

Çok teşekkür ederim, inşallah gerçekten çok endişeliyim ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum
Ceviz, kaşar, yeşil mercimek, kabak çekirdeği kilo yapıyor bebişlere.

Geçmiş olsun, umarım biraz daha bekler bebişleriniz
çok teşekkür ederim, gerçekten çok endişeliyim ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum

Çok teşekkür ederim, inşallah gerçekten çok endişeliyim ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum

çok teşekkür ederim, gerçekten çok endişeliyim ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum
Önce bı sakin olun. Komşum 3 er kilo doğurdum ikizleri derdi. Her gece bir bardak süt iciyormuş. Gebelik boyunca hep içmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…