İkiz bebeklere hamile eşini başından vurarak öldürdü

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.003
MUĞLA'nın Seydikemer İlçesi'nde ziyarete gittiği kayınpederinin evinde 7 aylık ikiz bebeklere hamile eşi 30 yaşındaki Nezahat Durmaz'ı av tüfeğiyle başından vurarak öldüren 31 yaşındaki Ercan Durmaz, aynı tüfekle intihar etti.
ikiz-bebeklere-hamile-esini-basindan-vurarak-oldurdu-7235189.Jpeg

Fethiye merkez Menteşoğlu Mahallesi'nde oturan ve aşçılık yapan Ercan Durmaz, dün eşi Nezahat Durmaz ile birlikte Seydikemer'e bağlı Kayacık Mahallesi Hacıatıklar mevkiinde kayınpederi Bayram Arslan'ı ziyarete gitti. bugün saat 18.00 sıralarında kayınpederine ait evde ikiz bebeklere hamile eşiyle tartışan Ercan Durmaz, iddiaya göre av tüfeğiyle eşini başından vurdu. Daha sonra yan odaya geçen Durmaz, kendi başına da bir el ateş etti.

Evden birkaç dakika arayla iki el silah sesi duyan komşuları ve kayınpederi içeri girdi. Nezahat Durmaz ile Ercan Durmaz'ın ayrı odalarda cansız bedenlerini bulan kayınpederi ve komşular, Jandarma ve 112'ye haber verdi. Eve gelen sağlık ekipleri Ercan Durmaz ile Nezahat Durmaz ve karnındaki ikiz bebeklerin yaşamını yitirdiğini belirledi.

Eve gelen yakınları sinir krizi geçirdi. Savcının incelemesinin ardından çiftin cenazesi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Yakınları, Durmaz çiftinin 1 yıllık evli olduğunu ve bugüne kadar aralarında herhangi bir problem yaşanmadığını söyledi.

http://www.milliyet.com.tr/ikiz-bebeklere-hamile-esini-gundem-2267047/

Beddua etmek bile fazla gelir bu insan görünümlü varlığa. Bu nasıl bir vicdandır?? can taşıyan bir kadını öldürmek için elin nasıl kalkar aklım almıyor. Allah kadına ve karnındaki sabilere rahmet eylesin,cennetinde kavuştursun.

O kadın karnın da taşıdığı sabilerle cennete gidecek mazlum olduğu için allahın izni ile sende cehennem ateşlerine doyma

madem öldüreceksin kendini niye kıydın o canlara.pislik.rabbim karnındaki meleklerin hatırına o kadını sorgusuz sulasiz cennetine alır inşallah.

Yanlış anlamışsın canım.
kadının öz babasının evinde olmuş bu korkunç olay.

Ölen kadinin karninda ki ikizler kayinpederine mi aitmis dogru mu anladim:olamaz:
Okulda her dönemde turkce derslerinde "okudugunu anlama"diye bölünmüştür türkçe dersleri.ilkokulda da ortaokulda da lisede de...su haberi okuyarak nasil oyle bisey anladiniz ben anlamadim sizi...hangi cümlede var acaba oyle bi ifade..

Okulda her dönemde turkce derslerinde "okudugunu anlama"diye bölünmüştür türkçe dersleri.ilkokulda da ortaokulda da lisede de...su haberi okuyarak nasil oyle bisey anladiniz ben anlamadim sizi...hangi cümlede var acaba oyle bi ifade..
Hatirlatma icin tesekkur ederim.. Fakat (hizli) okurken goz yanilmasi (yanlis okuma) diye de bisey var.. Bunu da ben hatirlatmak istedim.. :KK66:
Yani yanlis okumus olabilirim "kayinpederine ait evde ikiz bebeklere hamile esi" kismini "evde" kelimesini okumamis olabilirim.. Turkce dersini sizden ogrenecek degilim..

Ayrica sunu da eklemek istiyorum yorumumda da farkettiysen dogru mu anlamisim diye sormusum yani yanilma payim olabilecegini belirtmisim.. Bana sadece sunu da diyebilirdin "evet yanlis anlamissin" bu kadar basit dimi..?

Son düzenleme:
X