İkiz bebek hakkında sorum vaaarrrr????

ayca_can

3'üzlerim geldi ;))
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
326
1
38
Ya arkadaşlar bişi sorucam. CADIARZU ben hep ikiz bebek gebeliğini ırsi diye bilirim.hani sülalede varsa sizinde ikiz bebek yapma olasılığınız vardır ya öle işte.acaba akrabalarda ikiz bebek olmasa bile ikiz bebeğe hamile kalınabilirmi??? :CüvCüv:
bi bileniniz varsa beni aydınlatırsanız çoooook sevinecem... :icecream:
şimdiden teşekkürler... :1hug:

Ya arkadaşlar bişi sorucam. CADIARZU ben hep ikiz bebek gebeliğini ırsi diye bilirim.hani sülalede varsa sizinde ikiz bebek yapma olasılığınız vardır ya öle işte.acaba akrabalarda ikiz bebek olmasa bile ikiz bebeğe hamile kalınabilirmi??? :CüvCüv:
ya canım genelde ırsi diyolar ama..elbette ailede olmayıncada ikiz bebek olması ihtimali var elbette...diye biliyorum benn

hayir canim irsi olmasi önemli degil. mesela benim ne annemin ne de babamin cevresinde ikiz yapan yoktu. ama ben ikiz oldum:lepi:

benim ailemde sadece annemin halasının kızının ikizleri var,başka kimsede yok,eşimin tarafında da hiç yok ama ben ikiz bebek bekliyorum,tedavisiz,ilaçsız,kendiliğinden oldu,şans olduğunu düşünüyorum,Allah isteyen herkese nasip etsin...

benim ailemde sadece annemin halasının kızının ikizleri var,başka kimsede yok,eşimin tarafında da hiç yok ama ben ikiz bebek bekliyorum,tedavisiz,ilaçsız,kendiliğinden oldu,şans olduğunu düşünüyorum,Allah isteyen herkese nasip etsin...

aaaaaaa çok garip bi taşla iki kuş vurursun işte canım. Ailede yoksa tedavi sonucu olduğunu biliyordum ben ama hayırlısı olsun binde bin ihtimalde sana vurmuş olabilir.şutarafagitti

ay evet ya çok güzel bir şans bende okadar çok istiyorum ki ikizlerim olsun die ama hayırlısı allah hangisini hayırlı görürse onu versin

canım evet ırsi ama bu tarz şeyler çok uzun süre aktarılabilir yani senin bildiğin bir akrabanda olmasada senin ikiz gebelik geçirme olasılığın var.

X