ikinci kere farkedermi

unicity

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
7
0
38
slm bayanlar sizlerin tecrübesine ve bilgisine dayanarak merak ettiğim şey ben bikeresinde hamile kaldım bu süreçte baş dönmesi halsizlik karında kasılmalar ve bayılma yaşadım doktora gidince hamile olduğum anlaşıldı çünkü hamile kalmak istemiordum ve çok üzüldüm şaşırdım şimdi yumurtlama zamanımı bilmeden ilşki girdim ama dikkat etsekte artık bi korku oluo ilk hamilelikteki belirtiler yok ama bulantı oluo kusmuorum başkada belirti yok acaba hamilemiyim idrar testi yaptım 6.gün negatif çıktı

idrar testlerine güven olmuyor istersen kan testi yaptır ama her ilişkidende hamile kalıcaksın diye birşey yok acaba dediğin için psikolojik belirtiler yaşıyor olabilirsin

her hamılelıkte ayrı belırtıler oluyormus 3 sefer hamılelık yasayıpta hıç bulantısı olmayan 4. hamılelıgını kusarak gecıren ve 8 ay bulantı ceken bır tanıdıgım var kan testı yaptırın

4 gün sonra adet olucam inş olurum yaa eczacı üç gün içinde belli olur dedi o yüzden test aldım benimde güvenim yok doktor bünyem çok zayıf dedi geçen sefer o yüzden bayılmşım uff inş deilimdir yaa allah yardımcım olsun bakıyorum o kadar ugraşıolar çocuk sahibi olamayanlar var ben o kdar dikkat ettimiz halde yine olabilio benim salaklığım hassassın dedi doktor doğurgan kadın denilio yaa o cinstenim

umarım hamile değilsindir ama idrar testi için çok erken en azından adetin geciktikten birkaç gün sonra yapmış olsaydın daha netleşirdi durum ama beklemek istemiyorsan benim tavsiyem kan testi yaptır kesin sonucu al...

iliskiden sonra hamile kalcaksin diye bisiy yokki....mademki bebek istemiyorsun korunmuyomusun anlamadim neden istemedigin halde oluyo?

korunuodumda işte sürekli ilişki girmioruz bi kere başımıza geldi artık korkuorum partnerim geri çekio ilişkiden sonra yıkıorum bende ama internette bakıorum uzman tvdeki doktorlara bunların etkisi pek yok dio dediim gibi ilk hamilelikteki gibi belirtiler yok inş korkudandır bütün bunlar

X