Ikinci el gelinlik arayan var mı kızlar

AkTsYsMn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
8
0
Gelinligimi ve bindallimi tum aksesuarlariyla birlikte satmak istiyorum kizlar. Hic kullanilmamis tarlatani, iki adet; biri uzun biri kisa duvak, taki torbasi, ozel yapim hurrem taci, olursa 35 numara gelin ayakkabisi tam takim ozel dikim 36 beden ama arkadan bagcikli olduğu için beden oynamasi yapilabilir isteyenlere ozelden resim gonderebilirim. Hepsine 300 lira istiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gelinligimi ve bindallimi tum aksesuarlariyla birlikte satmak istiyorum kizlar. Hic kullanilmamis tarlatani, iki adet; biri uzun biri kisa duvak, taki torbasi, ozel yapim hurrem taci, olursa 35 numara gelin ayakkabisi tam takim ozel dikim 36 beden ama arkadan bagcikli olduğu için beden oynamasi yapilabilir isteyenlere ozelden resim gonderebilirim. Hepsine 300 lira istiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gelinlik için çok geç ama bindallının ve tacının fotoğrafını yollayabilir misin acaba? :)

Son düzenleme:
Uzun zamandır kullanmıyorum siteyi nasıl gonderecegimi bilmiyorum ozelden mesaj atsan ordan gondermeyi denesem olur mu

Ben de yeni oldugumdan özel mesaj yollayamıyorum henüz :) Cevap yazarken SİZE, A , gÜLÜCÜK sırasıyla sarı gülüück işaretinin yanındaki kısımdan foto ekleniyor

Tacı özel yaptırmıştım. Bir tane bile taşı eksik değil

Eklentiler

• $1401369079837.jpg
    $1401369079837.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 220
  • $1401369097786.jpg
    $1401369097786.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 193
Hmmm güzelmiş ama ben şalvarlı düşünüyorum..Peki boyunuz kaç sizin?

Arkadaslar,

Bir sene önce sadece 2-3 saat kullandığım gelinliğimi satmak istiyorum. Önü ve arkası swarovski taslı, straplez, kırık beyaz. Duvak ve tarlatan dahil. Tasarım olduğu için eteğinde de minik işlemelerden var. Kese va tacı da dahildir. 38-40 beden. 170 boy için. Kuru temizlemesi yapıldı. İlgilenen olursa daha fazla fotograf da gönderebilirim. Ben hem cok rahat hem cok mutlu hissetmiştim.

$ERS_3691.JPG $ERS_2804.JPG $gelinlik.3.JPG $ERS_2791.JPG

bende gelinliğimi satıyorum yeni modellerden değil 2010 da giydim ama deforme olmamış herşeyiyle beraber 200 tl ye veriyorum isteyenler mesaj atsın

X