İkinci çizgi??

breath

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2009
174
4
merhaba kızlar bir az önce iki adet gebelik testi yaptım ve ikisindede ikinci çizgi çok çok açık .hamileyim sanırım:)annem ve eşim her ne kdr illa kan testi deselerde ben nedense kesin gözüyle bakıoyorum bakmalımıyımmmm?

merhaba kızlar bir az önce iki adet gebelik testi yaptım ve ikisindede ikinci çizgi çok çok açık .hamileyim sanırım:)annem ve eşim her ne kdr illa kan testi deselerde ben nedense kesin gözüyle bakıoyorum bakmalımıyımmmm?

Silik de olsa ikinci çizgi varsa hanilesindir canım, eğer beta hcg.de bi artış olmasaydı o ikinci çizgiyi hiç göremezdin emin ol yerimseniben ama yine de sağlıklı bir gebelik olup olmadığını öğrenmek için hemen bi kan testi yaptırmanı öneririm, hayırlı olsun yerimseniben

Bir değil hemde iki testtede iki çizgin çıkmış silikte olsa...Canım hamilesin bencede...Sen yinede kan testini yaptırmalısın...Değerini bilirsin ve sağlıklı bir şekilde ilerleyip ilerlemediğini öğrenirsin zaman içinde...Tebrik ederim canım...

silikte olsa 2. çizgiyi gördüysen hamilesindir. ama kesin emin olmak için kan testi yaptırmalısın.. hayırlı olsun

hayirli olsun canim...kan testi kesin sonuc tabikide... saglikla kucagina alirsin insallah a.s.

saolun arkadaşlar bu arada bişi sorucam bu kan testini sağlık ocakları da yapıyormu?illa devlet hastanesine gidip kadın doğumcuyamı çıkmam lazım?

saolun arkadaşlar bu arada bişi sorucam bu kan testini sağlık ocakları da yapıyormu?illa devlet hastanesine gidip kadın doğumcuyamı çıkmam lazım?

Sağlık ocağına gidebilirsin, onlar da yapıyor canım, öğleden önce verirsen kanını, gün içinde alırsın sonucu hemen, öğleden sonraya kalırsan ertesi güne kalıyo sonuç yerimseniben
Hadi hayırlısı :Saruboceq: sonucu buraya yazmayı unutma yerimseniben

veee evttt hamileyimmmmmm kızlar değerim biraz düşükmüş doktor dediki 2 gün sonra tekrar bi test daha yapalım sağlıklı ileerleyip ilerlemediğine bakalım dedi çok mutluyummmm Allahım isteyen herkese nasip etsin inşşş

veee evttt hamileyimmmmmm kızlar değerim biraz düşükmüş doktor dediki 2 gün sonra tekrar bi test daha yapalım sağlıklı ileerleyip ilerlemediğine bakalım dedi çok mutluyummmm Allahım isteyen herkese nasip etsin inşşş

Çok sevindim canım, Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah yerimseniben

amiiiin inşalah allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu ... senide tebrik ederim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına al bebişini inşallah..

X