Ikinci çizgi silik ne demek oluyor?

Evettt senin test pozitiff cnm bebiş varr gibi..Hadi sevinn kız sen..Benm olmadı yine ama bilemiyorum tabi adet olmadım

Ahh ahh 2 tane bebeğimo kadr kolay olmuştu kiii 1 seferde oluyordu ama şimdi 2.denememiz olmuyorrr.Çok üzgünüm ama ne için bilionuz mu??Daha evvel araştırma hastanesine gitmediğm için pişmanım...Boşa gitti bebeklerim.Ya gitsemde hastane en az 3 düşük yapana araştırma yapıo ya neyseeee.Ne biliyim ben İçim hep var hamilelik dioo inanamıorum olmadığınaa.Neyse sağlık olsunnn denemeye devam ederiz olmaz iseee AMANN =)

Evettt senin test pozitiff cnm bebiş varr gibi..Hadi sevinn kız sen..Benm olmadı yine ama bilemiyorum tabi adet olmadım

Teşekkürm ederim canım olsun bekle adet olmamışsın şimdi bir kaç yere daha baktım adetten bir kaç gün geçsin yazıyo.Biz sabırsız bekliyemiyoruz işte

28 günde bir oluyorumm bugün adet günüm beklicemmmm nnabıyımm cnm artık testide yapmam 5 gün sonra falan anca yaparım olmazsam adet.....o kadr alışmışm ki çift çizgiyeee üzülüyorum şimdi

Neyse kızlar ben çıkıyorummmm uykumm varr....Birazda evi toplıyımmm Okeyy....YİİNE HABERLEŞİRİZ BURDANNNNN ÖPTÜM SİZİ BYES

Kızlar şimdi doktordan geldim sabahı bekliyemedim bhcg değerim 53 çıktı.Hamileymişimmm rabbim herkese sağlıklı bir bebiş versin inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…