ikili test

2li test sonuçları kötü çıkıp 3lü testi iyi olan varmı

canım korkma ınsallah duzelır bu testlerın kesınlıgı yok ben ıkız beklıyorum uclu test kotu cıkmıstı meger ıkızlere hıc yapılmıyormus...ılk once herkesı bır korkutmasalar olmaz zaten:kızgın:....korkma ve baska bır dra danıs bence.....labaratuvara gore bıle sonuclar degısıyor cunku.....a.s.

saol canım ya 1:397 cıktı doktorum 3ü istedi bakalım 2 hafta kaldı

goreceksın hıcbırsey cıkmayacak ınsallah 300 un altına rısk gurubu dıyorlar zaten ama o bıle kesın degil........bır degerlendırme tablosundan ıbaret bu testler......ben cok uzuldum.cok korktum ınsallah kımse yasamaz bunu....ıkısıne bırden amnıyosentez dedıler sonra bır docente gttım ayrıntılı ultrasonla baktı ve hıc korkma dedı........gecen ayda uc boyutlu ultrasona grdık o da sorun yok dedı hamdolsun.....:nazar::Saruboceq::Saruboceq:..kafandan at dusunme bunu..a.s.

2li testi çğu hastane yapmıyo zaten doktorlar diyo zaten bu testlerin güvenilirliği yok 397 de 1 inşallah ii çıkar insanı düşünceye sokuyorlar bende 25 haftalık hamileyim şimdiye kadar yapılan testlerde hiç bi problem yoktu doktor um ayrıntılı ultrason için radyoloji uzmanına gönderdi ve adam bana çocuğun bacaklarının 2 hafta geride olduğunu söledi doktorum da bana şöle açıkladı evet bi gerilik var ama hiç kafaya takmaya gerek yok her çocuk aynı doğmaz kimi uzun olur kimi kısa kiminin başı büyük olur kiminin kısa açıklamasını bilmio bazı doktorlar o yüzden kafana takma herşeyin hayırlısı olsun. ayrıca tanıdıklarımd avar ikili testi riskli olup 3lü temiz çıkan.

yaaaaaaa kıslar moralim bozuldu şimdi benim 1/220 çıktı.yaştan dolayı diye yazılmış raporda.hüüüüüüüsenağlama

aynı şey benim başımada geldi.risk dediler şüpe dediler. 4lü test önerdiler beklemedik.başka yerde tekrar yaptırdım.alakası bile yokmuş.bence başka yere git.

gerçektenmi?ya ne sinir bozucu bişey bu .strese giriyo insan.kafayı yiycem valla.

X