İkili test

çok erken canım ben 12+4 günlükken gittim ama söylemedi 1 ay sonra görürüz dedi ve ikili testimide yaptırdım aynı gün çok şükür iyi çıktı inşallah seninde iyi çıkar ikili test 11-14 haftalar arası yapılıyor canım.

ikili test 11 ile 14. cü haftalar arasında yapılıyor cinsiyette çok iyi ve dikkatli bakan bir doktor 12 haftalıkkende görebiliyor,,,,güzel hamilelikler dilerim,,,

14-16 haftalarda görüüyor cinsiyeti.daha erken öğrenmek için.neyse az kalmıs genede.

2li test 11ila 14.haftalar arasında yapılıyor
cinsiyet için henüz çok erken arkadaşım 16.haftada belli oluyor
daha erken söyleyen dr'lar var tabi ki ama çok nadir bide bebek erkekse daha erken belli oluyor ama genelde kesin bişey diyebilmek için 16.haftayı bekliyor dr'lar a.s.

Canım bende 10 hafta 4 günlük gebeyim, 11 kasım için ikili test yapalım dedi doktorumuz
:ecrin_bebek:

canım ben de 10 hafta 4 günlük hamişim.doktorum 12 kasıma randevu verdi benim de.allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin.umarım sağlıkla tamamlıycaz bu süreci.iyi şanslar.

ben geçen hafta yaptırdım bişey demedi walla sorucaktımda ama bebeğimin hareketlerini görünce unuttum heyecandan ama inanılmaz merak ediyorum ..daha hiçbişey alamadım öremedim bi gösterse kendini prensim yada prensesim sewerken bile tuhaf oluyorum neki acaba diye düşünmekten...
haftaya asıl dr.uma gidicem o doç.. inşallah söylerrrrrr
hayırlısı olsun hakkımızda kıslarr

Bana doktorum 12.haftada %90 kız dedi. Bakalım ay sonu kesinleşir kısmetse :)

Benim doktorum ikili test istemedi üçlü yaptırıcakmışız bide cinsiyeti gördüm ama sölemem dedi :dilcikar: bende 12.haftadayım erken gözüktü diye erkek mi yoksa dedim belli olmaz o dedi :1rolleyes: ay çok merak ediyorum yaaaa

kızlar günaydın
çoğul gebeliklerde ikili test yapılmıyormuş başka birşey yapılıyormuş diye okumuştum ama doğru mu bilen var mı? yarın gideceğim doktoruma ama sabredemiyorum
hepinize güzel bir hamilelik ve sağlıklı bebişler dilerim

kızlar ikili test yspıtrdım cinsiyetini göremedi doktor bide anlamadım özel akay hastanesine gidiyorum para sız yapılıuyo dedi ikili test şok olduk biz 200ytlyi gözden çıkarmıştık

canim kiz olsa emin olamazdi, erkek senin bebisin.

Bana doktorum 12.haftada %90 kız dedi. Bakalım ay sonu kesinleşir kısmetse :)

ayy pnrhlt sana yazmadan yapamadım ne o bebişin ne tatlı ya bacaklar havadamı ne onun öle maşallah bebeğine annesi herhalde kızz olduğu doğrulanmıstır dimi? kızların bacaklar havada mı oluyor neyerimseniben

kızlar 9 haftalık hamileyim :CüvCüv:2 li test yapılcak banada...
erdem hast. gidiyorum 270 tl dedi..:1shok:.2 li test de ssk anlaşması yokmuş...
siz nere yaptırdınız... kaça yaptırdınız..
bide devlet hastaneleri yapıyo mu acaba....devlet hast. güvenemiyo ki insan...
napcaz ya şaşırdım kaldım...

bu ikili test için aç mı olmalıyız yoksa tok mu?

mesanemizin dolu olması şartıda varmı acaba?

birde çikolata yediğimizde bebek hareketli oluyormuş usgden kaç dakika önce yemeliyizki bebişin cinsiyeti ortaya çıksın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…