ikili test

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
bayanlar ikili testimin sonucu negatif çıktı laboranta sordum sorun yok dedi ama dr da sorun dedi kızlarr sizin bilginiz varmı nolur yazınnn

bayanlar ikili testimin sonucu negatif çıktı laboranta sordum sorun yok dedi ama dr da sorun dedi kızlarr sizin bilginiz varmı nolur yazınnn

canım korkma nolur. türkiyedeki ikili testlerin çoğu hatalı sonuç veriyormuş. yaptırıp da moralini bozma dedi. doktorum yaptırmamı istemedi. sadece ense kalınlığına baktık o normal çıktı. üçlü yaparız o daha net sonuç veriyor dedi.

canım bak sende çok takma. zaten üçlüye kadar bekleticekler demi. üçlü test te riskliyse amniyosentez. hiç üzülme bak bebiş sağlıklı.:1hug:

Canım hiç canını sıkma. Senin yaşadığın olayı aynen bende 9 yıl önce yaşadım. Testlere bakan doktorum bebeğin kafasında büyüme olduğunu bu yüzen çocuğun problemli doğacağını söyledi. Birden başımdan kaynar sular dökülmüştü. Sonra test yaptırdığım yere gittim. Ordaki laborant Ankara'yı arayarak gerekli bilgileri aldıktan sonra herşey normal olduğunu moralimi bozmam gerektiğini söyledi. Ama doktorum inatla bana söylediklerinin arkasındaydı. Başka bir doktora göründüğümde de o da laborantta ki arkadaş gibi herşey normal olduğundan bahsetti. Canım demek istediğim. Bence testlerini sadece 1 doktora gösterme. Tadığın ya da çevrende başka bir doktor varsa ona göster. Şimdi bak oğlum 9 yaşında Allah'a şükür hiç birşeyi de yok. İnanıyorum senin de sapa sağlam bir bebişin olack. Unutma sen hamile bir bayansın ve bebişinin senin üzüldüğünü ve sevindiğini anlıyor. O yüzden sakın canını sıkma.

kızlarrrrrrrrr doktorla görüştümmm tertemiz dediiiiiiiikaydirigubbakcemile5 :lepi: hihoyyyt :sm_cool::sm_cool:

Canım senin adına çok sevindim.. İşte bazen böyle aksilikler oluyor ve insanın canını sıkıyor. Bundan sonra umarım herşey istediğin gibi gider.

Amann şükürler olsun :)) canımm geçenlerde internetten araştırıyordum bu konuyu aynı bebeğin üç ayrı yerde üç ayrı ölçümü yapılmış ve herbiri farklı bir sonuç vermiş. Okadar hassas bir ölçümki bu. Teksen Çamlıbel 25 yıllık doktor ve prof ama buna rağmen bu testi kendisi yapmıyor sırf ense kalınlığı ölçen bir uzmanı var. Ve bu yüzden ben orada yaptıracam bu testi bu sıkıntılara mahal vermemek için. Stresten uzak duralım ki bebeğimiz de sakin bir çocuk olsun he ne dersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…