İkili Test ve Amniyosentez

Merhaba bebegınjz saglıklı dogdumu acaba

İlk çocuğum yaşım 34 ailemde yada eşim tarafında downsendromlu yada farklı engeli olan bir birey yok canım çok sıkıldı risk yüksekmis farklı bir test yaptırmayı düşünmüyorum Allah a bırakıyorum işimi.Dua edin lütfen.12 haftalık hamileyim.9 yıldan sonra oldu .Ama çok üzüldüm.

Fetal dna nın süresi var sanırım, 15 haftalık şuan gebeliğim. Yapılabiliyor mu bu hafta içinde?
Zaten 10. Hafta itibariyle fetusun dna si sizinkiyle karisiyor yani kaninizda belirlenebilir hale geliyor. Hatta bazi makalelerde daha kesin sonuc icin 12. Haftayi bekleyin deniyordu.nifty cok daha kesin bir test. Bence amniyosentez yerjne onu yaptirin. 15. Hafta da erken ve olur da rabbim esirgesin engelli cikarsa aldirma hakkiniz var yine de. Bu tabi sizin karariniz o yuzden bence hemen yarin bile gidip verin ki bi an once ciksin(2 hafta suruyor).

Merhaba, sonucunuz ne çıktı acaba? Test falan yaptırdınız mi? Bizim de ikili test sonucu trizomy21 1:50 çıktı da. Fetal DNA gönderdik.

Acaba sağlıklı doğum oldumu? Benim değerlerimde aynı ve çok üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…