ikili test sonucum

kestane

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
1.090
9
40
arkadaşlar merhaba akşam üstü doktoruma gittik sonucumu öğrendik 1/18918 doktorum çok güzel gayet iyi dedi 3 lü teste gerek varmı dedik sonucun iyi ama yinede içini rahatlatmak kafanda sorular bırakmak istemiyosan bence 3 lüyüde yaptıralım dedi kendi eşide hamileymiş ben gerekli bütün test leri yaptırıyorum sanada yaptıralım dedi sizlerin sonuçlarınıza göre doktorunuz 3 lü testide istedimi ayrıca dün gece bi yerde okudum tam hatırlamıyorum bayanın biri 2 li testi yaptırmış sonucu güzel çıkmış 3 lüye gerek görmemişler 5.ayda doktor bi bakıyo çocukta sorun var hemen doğum diyolar suni sancıyla kadına doğum yaptırıyolar zaten çocuk 9 aylık doğsada yaşamazmış ve çocuk doğunca ölmüş yani gerekli herşeyi yaptırmak lazım boşu boşuna o testleri çıkarmamışlardır heralde sizlerlede bunu paylaşmak istedim herşey gönlünüzce olsun sağlıcakla bebişlerimize kavuşalım allah yardımcımız olsun:CüvCüv:

slm kestane beni hatırladın mı? ateş ölçümünde beraberdik ayağını sürümüşsün bende geldım arkadndan:)) bugun meleğimn pıt pıtlarını duydum çok güzel bir duyguymuş ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin ...cnm maşallah test sonucuna darısı bizlere inş. görüşmek üzre

slm kestane beni hatırladın mı? ateş ölçümünde beraberdik ayağını sürümüşsün bende geldım arkadndan:)) bugun meleğimn pıt pıtlarını duydum çok güzel bir duyguymuş ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin ...cnm maşallah test sonucuna darısı bizlere inş. görüşmek üzre

aaaa hatırladım canım hatırlamazmıyım çok sevindim allahım sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin çok güzel bi duygu allah yardımcın olsun

X