İkili test sonucum temiz, amniyosentez yaptırsam mi?

Bayanres

Hayvan sever bir bagyan.
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
29
10
27
İkili test sonucum 1:10000. Doktorum her ihtimale karşı yaptırmamı tavsiye etti. En azından nift yaptır dedi. Sizce ne yapmalıyım. Nift çok pahalı. Amniyosentez de riskli. Kafam çok karışık.

İkili test sonucum 1:10000. Doktorum her ihtimale karşı yaptırmamı tavsiye etti. En azından nift yaptır dedi. Sizce ne yapmalıyım. Nift çok pahalı. Amniyosentez de riskli. Kafam çok karışık.
İkili test normal se hiçbirşey yaptırmana gerek yok benim doktorumun söylediği buydu hiç riske atma gönül rahatlığıyla hamileligini geçir

Eger aldirmayi dusunmuyorsan ikisinide yaptirma. Ikili yeter bence

Bi risk mi var ki neden amniyosentez? Ben hiç ikili test yaptırmadım çünkü kesin cevap veren bir test değil onun stresini tasiyamam hamileliğim kabusa dönerdi.
Renkli ultrason yaptırdım.bir sıkıntısı varsa tedbir alayım diye . 15 yıl önceydi oda.
Şimdiki drlarda fetal dna diye bisey istiyorlar . Onu bi araştır istersen cnm .sağlıkla doğsun, büyüsün 🙏

Sorun olsa emin ol ikili testte mutlaka sorun çıkardı.
Maceraya gerek yok.
Kerimcan Durmazin dediği gibi kocam olay git tadını çıkar.
Hamileliğinin tadını çıkar. Bak keyfine…

X